Стоматологія
Друк на футболках і чашках

КРАЩИЙ ДІЛЬНИЧНИЙ ПУНКТ ІЗЯСЛАВСЬКОГО РАЙОНУ

На сьогоднішній день в органах внутрішніх справ м. Ізяслав справ працює 14  дільничних інспекторів. Саме вони завжди знаходяться серед людей, працюють з ними, переймаються їхніми радощами і проблемами.

 

Сфера роботи дільничних не обмежується тільки професійною діяльністю. Вислухати людину, розібратися по суті проблеми, надати кваліфіковану допомогу — прямий обов’язок дільничного, і це досягається не лише професіоналізмом, а й особистими людськими якостями — порядністю, чуйністю, бажанням допомагати людям».

 

У Ізяславському РВ УМВС України обрали кращий дільничний пункт. За результатами конкурсу переможцем став пункт в с. Плужне за яким закріплений лейтенант міліції Ткачук Олег Миколайович.

 

Дільничний пункт знаходиться біля приміщення сільської ради в с. Плужне по вул. Бортника, 7.  В даному кабінеті знаходиться весь необхідний інвентар, який потрібний для роботи дільничному міліціонеру. Кабінет не є великих розмірів, але є достатнім для роботи і прийому громадян на закріпленій адміністративній дільниці. В подальшому звісно ж планується удосконалення даного дільничного пункту над чим Ізяславський РВ УМВС буде працювати і підтримувати в належному стані.

 

Критеріями визначення кращого дільничного пункту були:

 

–   Думка жителів мікрорайону про роботу дільничних інспекторів міліції.

 

– Стан громадського порядку і безпеки громадян на адміністративній дільниці.

 

– Обізнаність громадян про свого дільничного інспектора: його контактні телефони, години прийому, розташування дільничного пункту міліції.

 

– Облаштування приміщень дільничних пунктів міліції з метою створення належних умов для роботи дільничних інспекторів міліції, створення зручностей для громадян, наявність витягів із окремих законів, інформації про можливість оскаржити дії дільничного інспектора міліції, а також інформації про центри правової допомоги, в тому числі й первинної безоплатної.

 

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського РВ

УМВС України в Хмельницькій області

лейтенант міліції Д.В. Шпінь

146
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.