Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Трішки особистої інформації для населення про мій життєвий шлях!

27 червня 2014 року був призначений начальником Шепетівського міського відділу міліції.

 

31 березня 2015 року наказом начальника Управління МВС України в Хмель-ницькій області № 58 о/с мій трудовий шлях привів мене в м.Ізяслав.

 

Пріоритети моєї роботи будуть базуватися на подоланні корупції–працівників міліції;боротьба з самогоноварінням;подолання росту злочинності; довірі населення до правоохоронних органів; забезпечення прозорості їх діяльності; подолання злочинності та підбору цінних працівників.

 

Даними аспектами буде керуватися нині кожен правоохоронець. Продовжуючи ж свою попередню думку, хочу сказати, що у цьому партнерстві працівника міліції та громадянина має існувати взаємопорозуміння. Перший мусить завжди діяти у рамках закону, моральних та культурних норм, а другий – з повагою ставитися до законних вимог правоохоронця, бути правосвідомим та у першу чергу поважати себе та суспільство, у якому живе, дотримуватись норм, що у ньому діють.

 

Тому, Шановні жителі Ізяславщини, прошу із розумінням ставитися до наших працівників. Давайте пам’ятати, що у сьогоднішніх складних умовах всім нелегко. Коли ж є взаєморозуміння і повага, неодмінно перемагає добро! Якщо у вас виникли певні питання,має будь-яку інформацію  або є якість пропозиції, знайте: для нас важлива ваша думка. Анонімність гарантую! Озвучте її за телефонами 4-12-16 , 102або телефонуйте в будь-яку годину доби на мій мобільний телефон: 067-2431-232.

 

 

Т.в.о. начальника Ізяславського РВ УМВС

України в Хмельницькій області 

підполковник міліції М.В.Борщук

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.