Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ні, гральному бізнесу!!!

Ігрові автомати та поодинокі букмекерські контори в основному орієнтовані на небагаті верстви населення, тоді як казино — на елітну, заможну публіку.

 

          Наші люди потрапляють в сіті ігрової залежності, не задумуючи що це заборонено законом і передбачена за це кримінальна відповідальність.

 

15 травня 2009 року підписаний Президентом Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні», №1334-VI, де визначено обмеження щодо грального бізнесу в Україні, виходячи з конституційних принципів пріоритету прав і свобод людини і громадянина, захисту моральності та здоров’я нації, заборони використання власності на шкоду людині і суспільству.

 

Стаття 2 Закону гласить:

 

«В Україні забороняється гральний бізнес та участь в азартних іграх».

 

В статті 3 цього ж Закону роз’яснюється, що за порушення вимог законодавства застосовуються фінансові санкції: штраф у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат (з конфіскацією грального обладнання,  а прибуток (дохід) від проведення такої гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України (вісім тисяч мінімальних заробітних плат – це 9 744 000 грн.).

 

Санкції застосовуються за рішенням суду, за позовом органів державної податкової служби.

 

Також за ст.181 Кодексу України про адміністративні правопорушення за участь в організованих без дозволу азартних іграх (карти, рулетка, «наперсток» та ін.) на гроші, речі та інші цінності – тягнуть за собою  попередження або накладення штрафу від 51 грн. до 119 грн. з конфіскацією грального приладдя, а також грошей, речей та інших цінностей, що є ставкою у грі або без такої.

 

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, – тягнуть за собою накладення штрафу від 119 до 425 грн. з конфіскацією грального приладдя, а також грошей, речей та інших цінностей, що є ставкою у грі або без такої.

 

Будь-яку інформацію про незаконне заняття гральним бізнесом громадяни можуть розповісти начальнику Ізяславського РВ УМВС України в Хмельницькій області майору міліції  Шкрабі Андрію Констянтиновичу під час особистого прийому громадян в четвер 26 березня 2015 року з 10 год. 00 хв. по 12 год. 00 хв.

 

При отриманні повідомлення від громадян, заява реєструється і доручається  відповідальній особі для негайної перевірки. При виявленні діючого грального автомата, працівники міліції встановлюють власника, опитують його та учасників гри, вилучають даний гральний автомат, матеріали передаються до органів державної податкової служби для направлення до суду.

 

113
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.