Стоматологія
Друк на футболках і чашках

30 вересня – День усиновлення

30 вересня – День усиновлення

30 вересня – День усиновлення

Відповідно до Указу Президента України від 27 листопада 2008 року в Україні щорічно 30 вересня відзначаєтьсяДень усиновлення.

Усиновлення є особливою дорогою батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов'язково надбаннями –

і дитини, і дорослого. Однакових ситуацій в житті не буває, як і не буває готових рецептів їх вирішення, але тільки виховання в сім'ї відповідає найкращим інтересам дитини. Прийняти дитину – означає любити її не за те, що вона красива, розумна, здібна, відмінно навчається, вправно допомагає, а просто так, просто за те, що вона Є.

Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері для дітей. Так, у 2016 роцітрьома сімейними парами, які перебували на обліку служби у справах дітей Ізяславської районної державної адміністрації, усиновлено трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

СТАТИ БАТЬКАМИ – це складна праця, адже батьківського статусу ми набуваємо не з появою дітей (народжених чи усиновлених), а стаємо батьками лише тоді, коли по-справжньому навчимося відчувати, розуміти, приймати і любити дитину. А ще тоді, коли дитина нас визнає батьками…

Вітаємо всіх батьків-усиновителів, які подарували сімейний затишок, любов дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Нехай завжди у Ваших сім'ях лунає дитячий сміх, панує злагода, взаєморозуміння, віра, надія та любов, життя посилає Вам лише радість від синочків та донечок, а також невичерпної енергії та міцного Вам здоров'я.

За матеріаламислужби у справах дітей

районної державної адміністрації

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.