Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Візити дільничного до громадян на закріплених за ними територіях.

На Хмельничинні дільничні міліціонери проводять широку роз’яснювальну роботу серед місцевого населення. В їх робочих планах: вручення візитівок з особистими даними, адресами опорних пунктів, робочими телефонами, днями і годинами прийому громадян, а також спеціально розроблені листівки-пам'ятки з цінними порадами, як не стати жертвою злочину та уберегтися від шахраїв.

 

Під час візитів до осель самотніх людей похилого віку, а також родин із малолітніми дітьми міліціонери детально розповідають, як потрібно себе вести в тих чи інших ситуаціях та нагадують про правила безпечної поведінки.

 

Окрім того, міліціонери спілкуються з головами сільських та селищних рад, а також проводять зустрічі з працівниками місцевих поштових відділень.  

 

Такі візити дільничних корисні і самим правоохоронцям, оскільки допомагають їм познайомитися з мешканцями своєї ділянки безпосередньо в їх побуті, що, у свою чергу, дозволяє спрогнозувати і запобігти правопорушенням. Та й самі громадяни від того, що знайомі зі своїм дільничним міліціонером особисто, тільки у виграші: вже якщо щось трапиться, знають точно – є, кому подзвонити, куди звернутися, і звідки неодмінно дочекатися допомоги!

 

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського РВ УМВС України

в Хмельницькій області  лейтенант міліції  Х.С. Чепуліс

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.