Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ЗУСТРІЧ МІЛІЦІОНЕРІВ З ПІДЛІТКАМИ!

Чергова така профілактична та профорієнтаційна бесіда відбулась днями в Плужнянському професійному аграрному ліцеї в м.Ізяславі, яку провели Ст.дільничний інспектор міліції капітан міліції Кашевар О.В та інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Ізяславського райвідділу лейтенант міліції Чепуліс К.С.

На даному заході було присутніх близько 80 осіб.

Правоохоронці, спілкуючись з підлітками, познайомили їх  з власною професією, азами правознавства та розповіли про підліткову злочинність та відповідальність відповідно до чинного законодавства.

Спочатку лейтенант міліції Чепуліс Крістіна розповіла студентам, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також пояснила, з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

У продовження зустрічі капітан міліції Олександр Кашевар розповів про наявні приклади відповідальності неповнолітніх перед законом та статистику вчинення правопорушень неповнолітніми.

Розповіді гостей були побудовані на життєвих прикладах, які діти уважно слухали  та робили свої висновки.

«Такі профілактичні бесіди допомагають у доступній формі роз’яснити дітям всю повноту відповідальності перед законом та сприяють в усвідомленні їх прав та обов’язків», — розповів начальник Ізяславського райвідділу майор міліції Андрій Шкраба.

Лише спільні зусилля педагогів, батьків та правоохоронців можуть дати позитивні результати у вихованні дітей.

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.