Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Правоохоронці Ізяслава активно протистоять злочинності у сфері отримання хабарів особами при виконан

В результаті проведеної роботи було виявлено  факт одержання хабаря службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, за вчинення ним будь якої дії з використанням наданого службового становища.

 

А сталося все так:

 

32-річний чиновник зажадав від 25-річного чоловіка 4300 гривень в обмін на своє сприяння останньому у прискоренні процесу отримання ним посвідчення тракториста-машиніста.

 

Працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю затримали посадовця «на гарячому» прямо у його службовому кабінеті у момент отримання хабара. У процесі огляду приміщення правоохоронці виявили та вилучили ті самі кошти, які були передані чоловікові у якості неправомірної вигоди.

 

Дану подію було  зафіксовано правоохоронцями. За фактом подій проводиться досудове розслідування, відкрито кримінальне провадження передбачене  ч. 3 ст. 368 Кримінального кодекса України відповідальність якої передбачає позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського  РВ УМВС України

в Хмельницькій області лейтенант міліції  Х.С. Чепуліс

Фото: winpravda.com

 

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.