Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Передбачена законодавством відповідальність за ретрансляцію російських телерадіопрограм.

Обстановка в державі, що склалася на сьогоднішній день, досить нелегка. Але не слід панікувати та піддаватися інформаційному тиску з боку сумнівних засобів інформації, тим самим лише ускладнюючи ситуацію, — зауважив начальник райвідділу міліції  Андрій Шкраба. — Сьогодні, як ніколи, ми повинні згуртуватися, адже ми живемо в одній країні і в усіх нас одна мета – збереження територіальної цілісності України, її незалежності та суверенітету. Тому про буд-які події, спрямовані на розлад життєдіяльності, миру або дії, що можуть спричинити міжнаціональну ворожнечу, сепаратистські настрої, слід одразу повідомляти до чергової частини райвідділу. З боку підлеглих гарантую негайне реагування на такі повідомлення.

 

Нещодавно ухвалили рішення про тимчасову заборону розповсюдження на території України ряду російських телеканалів. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про співпрацю працівників міліції з представниками Нацтелеради з метою виконання цього рішень та відповідного реагування на випадки порушення.

 

Рішеннями Окружного адміністративного суду міста Києва та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення тимчасово заборонено розповсюдження на території України таких російських каналів: "Первый канал. Всемирная сеть", "РТР-Планета", "Россия 24", "НТВ-Мир", "ТVCI (ТВ Центр)", "Россия 1", "НТВ", "ТНТ", "Петербург 5", "Звезда", "РЕН-ТВ", "Life News", "Russia Today", "РБК-ТВ".

 

Окремо міліціонери звертаються до фізичних та юридичних осіб, що здійснюють незаконну ретрансляцію заборонених програм у місцях масового відпочинку та скупчення людей, зокрема в готелях, на базах відпочинку та в інших розважальних закладах, а також осіб, які продають продукцію, що надає можливість здійснювати перегляд заборонених каналів чи пакет програм, який містить заборонені телерадіопрограми із проханням виконати вищезазначені рішення. В іншому випадку законодавством України передбачено сувору відповідальність, зокрема відповідно до статей 382 (Невиконання судового рішення) та 436 (Пропаганда війни) Кримінального кодексу України та інші. І пам’ятайте: незнання законів не звільняє від відповідальності!

 

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського  РВ УМВС України

в Хмельницькій області лейтенант міліції  Х.С. Чепуліс

Фото:www.img.vidido.ua

 

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.