Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ВІДВІДУВАННЯ ПОМЕШКАНЬ ГРОМАДЯН ДІЛЬНИЧНИМИ ІНСПЕКТОРАМИ МІЛІЦІЇ

Під час таких зустрічей люди мають можливість безпосередньо звернутися до свого «дільничного» з повідомленням про вчинене правопорушення, отримати пораду в межах компетенції працівника міліції чи й просто допомогу у вирішенні проблемних питань.

 

У ході відвідувань помешкань громадян дільничні інспектори роздають жителям візитні картки з контактними даними, аби за необхідності вони могли зателефонувати до правоохоронців у будь-який момент.

 

Загалом упродовж проведення заходів працівники міліції вже відвідали кількадесят тисяч помешкань жителів області. У результаті спілкування з громадянами працівники міліції отримали досить багато різноманітних повідомлень, які було ретельно опрацьовані та перевірені. Майже половина викладених фактів знайшли своє підтвердження.

 

Також у ході проведення операції дільничні інспектори міліції звертають увагу на людей похилого віку, які потребують соціального захисту.  Їм було надано корисну інформацію та пам’ятки, як уберегти себе від шахраїв та не потрапити на їхній гачок.

 

Інспектор по РН І ГФ Ізяславського РВ УМВС України

в Хмельницькій області лейтенант міліції   Х.С. Чепуліс

Фото: mvs.gov.ua 

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.