Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Нарешті викрито викрадача повітряних ліній телефонного зв’язку!

Оперативниками та сектором дільничних інспекторів відпрацьовувалось ряд заходів спрямованих на викриття серії крадіжок.

Основна увага приділялась на вище вказаних населених пунктів, працівники міліції опитували місцевих жителів та перевіряли осіб, які раніше притягувались до відповідальності за скоєння подібних злочинів. Кожна отримана інформація детально опрацьовувалась правоохоронцями.

І нарешті праця міліціонерів дала свій результат.

17.12.2013 року в с.Плужному було затримано по гарячих слідах чоловіка просто на місці скоєння злочину.

Допомогли правоохоронцям викрити зловмисника працівники «Укртелекому» в с.Плужному, які отримавши сигнал тривоги, яка надійшла на пульт їхньої охорони, одразу ж повідомили міліцію.

Крадія зі здобиччю затримали працівники «Укртелекому» та передали слідчо-оперативній групі міліції, яка негайно відреагувала на виклик і прибула на місце скоєння злочину. Затриманим виявився 49-річний житель сусіднього села. Чоловік проживає з дружиною. Має неповнолітню дитину. Як зазначає зловмисник: « поштовхом до скоєння злочину було недостатнє забезпечення сім’ї».

Отримані кошти злочинець мав намір витратити на продукти харчування та одяг.

Наразі підозрюваного перевіряють на ймовірну причетність до скоєння інших подібних злочинів. Згідно ч. 2 статті 185 Кримінального кодексу України йому загрожує арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Слідчим відділом райвідділу розпочато кримінальне провадження. Проводиться досудове слідство.

 

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.