Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ЗВІТ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ ЗА 6 МІСЯЦІВ СЕКТОРУ ДІМ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

Дільничними інспекторами вжито ряд заходів по удосконаленню діяльності, підвищенню їх ролі в боротьбі із злочинністю, покращенню стану адміністративної практики, щодо виконання Закону України ”Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі”.

 

 Впродовж 6 місяців 2014 року спостерігалась позитивна динаміка по встановленню адміністративного нагляду. По матеріалах дільничних інспекторів міліції відносно 10 осіб, які формально підпадали під дію Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, було встановлено адміннагляд. Двом особам адміністративний нагляд було продовжено. В порядку профілактики правопорушень протягом шести місяців працівниками сектору ДІМ було задокументовано 453  адміністративних правопорушення (за ст. 173-2  – 61, за ст. 187 – 78).

 

      Працівниками служби ДІМ систематично здійснюються перевірки, способу життя піднаглядних осіб, формалістів, осіб засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості, які звільнені з місць позбавлення волі та засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

 

Виконуючи наказ МВС України № 133-2004 р. та Закон України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону» від 22.06.2000 р. співробітники СДІМ Ізяславського РВ УМВСУ протягом 6 місяців 2014 року проводили на закріплених адміністративних дільницях заходи спрямовані на зміцнення зв’язків з населенням та громадськими формуваннями, надавали громадянам необхідну правову допомогу, здійснювали роз’яснювальну роботу серед них, з метою покращення профілактики правопорушень і посилення боротьби зі злочинністю.

 

На сьогодні одним з основних важелів підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, зміцнення правопорядку є взаємодія з органами влади та місцевого самоврядування, участь у цій справі широких верств громадськості, залучення громадян до забезпечення правопорядку в населених пунктах району.

 

  Всі громадські формування в Ізяславському районні налічують 106 членів громадського формування, а також забезпеченні посвідченнями члена громадського формування.

 

   Розроблено з урахуванням оперативної обстановки маршрути та графіки патрулювання працівників міліції з членами громадського формування.

 

З початку року членами громадського формування з охорони громадського порядку, громадськими помічниками дільничного інспектора міліції спільно з працівниками міліції проведено 258 рейдів та інших заходів по відпрацюванню населених пунктів району, також ГП ДІМ залучались для перевірки власників мисливської зброї.

 

 

Інспектор по РН І ГФ Ізяславського РВ УМВС України в

Хмельницькій області  лейтенант міліції   Х.С. Чепуліс

фото: solom.kievcity.gov.ua

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.