Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ось такі вони щоденні трудові турботи дільничного інспектора міліції!

 Дільничний інспектор міліції, — це людина, яка завжди з населенням.

 

Одним із таких є старший  дільничний інспектор Ізяславського РВ  Кашевар Олександр Володимирович. Територія на якій закріплений дільничний — це дільниця № 1 вул.  Шевченка в м.Ізяслав.

 

<o:p></o:p>

Коло його повсякденних обов’язків обумовлює різноманітність засобів, за допомогою яких він їх виконує. Частіш за все використовуються засоби виховного впливу бесіди, поради, рекомендації, перевірка об'єктів, інформування адміністрації підприємств, установ, громадських організацій про причини й умови, які сприяють правопорушенням.

<o:p></o:p>

 

Наш дільничний інспектор міліції наділений широким колом прав щодо використання примусових засобів охорони громадського порядку й боротьби з правопорушеннями. Часто йому доводиться вимагати від громадян та посадових осіб дотримання вимог правових норм, вживання заходів до припинення правопорушень, складати у передбачених законодавством випадках протоколи про адміністративні правопорушення. Йому надано також право перевіряти у громадян паспорти та інші документи, які засвідчують їх особу.

<o:p></o:p>

 

Його повсякденна робота полягає у виклику осіб, які систематично порушують громадський порядок та вчиняють інші правопорушення, все це він змушений робити для офіційного застереження про неприпустимість протиправної поведінки громадян. У випадку ухилення від явки цих осіб їх може бути піддано приводу. До відома громадян, офіційне застереження може бути винесене у приміщенні міськрайоргану, кабінеті дільничного інспектора або в приміщенні місцевої або сільської ради.

<o:p></o:p>

 

Приємно відмітити, що робота за яку візьметься наш дільничний виконується завжди на вищому рівні.  За його трудову практику розкрито не один десяток злочинів, та прикладом є злочин, який був розкритий по гарячих слідах, вже в з початку 2014  року.

<o:p></o:p>

 

А відбувалося все так. На одному із підприємств шляхом проникнення в приміщення методом зірвання замка, було викрадено  електрозварювальний апарат, чим завдано значний матеріальний збиток для особи, яка ним володіла. Зі слів власника, незадовго до скоєння крадіжки до нього приходив невідомий чоловік і розпитувався про ціну та умови оренди даного пристрою. Про прикмети орієнтиру підозрюваного, власник розповів для дільничного.

<o:p></o:p>

 

 У ході перевірки ймовірних  осіб на причетність до скоєння даного злочину, злочинця, Кашевар Олександр Володимирович, встановити все ж таки зміг. Ним виявився 21-річний молодий чоловік, житель м. Ізяслава, одружений та має малолітню дитину. Дана особа раніше вже 1 раз відбувала покарання в місцях позбавлення волі.

<o:p></o:p>

 

Як стверджує злочинець, скоїв він даний злочин, для того щоб в подальшому електрозварювальний апарат здати на  прийом металобрухту. Отримані кошти йому були потрібні для подальшого проживання. На щастя збути викрадене він ще не встиг, тому що оперативність дільничного спрацювала проти кривдника. Злочин був розкритий на протязі доби. 

<o:p></o:p>

 

Даний факт внесено до єдиного реєстру досудових рішень, відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням в житло інше приміщення чи сховище). Карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове слідство.

<o:p></o:p>

 

При конференції з дільничним, на запитання як відносяться рідні до його роботи він відповів:

 

<o:p></o:p>

-         «Всі здобутки в професійній діяльності, це все завдяки моїй сім’ї, адже вони завжди мене  розуміють та  підтримують. А це для мене є найголовніше. Як говориться: «Коли в сім’ї гармонія тоді і до роботи є натхнення».

<o:p></o:p>

 

Його робота є небезпечна і важка, але не дивлячись на небезпеку, він гідно несе свій обов’язок щодо захисту невинних громадян постраждалих від зловмисників. 

<o:p></o:p>

 

До відома громадян: службовий кабінет ст.дільничного інспектора міліції капітана міліції Кашевара Олександра Володимировича знаходиться в приміщення Ізяславського РВ УМВС по вул. Грушевського,24 кабінет № 9.

<o:p></o:p>

 

Дні прийому громадян:<o:p></o:p>

Вівторок з 9.00 до 11.00<o:p></o:p>

Четвер з 18.00 до 21.00<o:p></o:p>

Субота з 10.00 до 13.00

<o:p></o:p>

 

У разі виникнення потреби дільничного можна знайти за номером чергової частини 102 або моб. тел. 097-050-26-51.<o:p></o:p>

 <o:p></o:p>

Інспектор по РН і ГФІзяславського РВ УМВС України <o:p></o:p>

в Хмельницькій області лейтенант міліції  Х.С. Чепуліс<o:p></o:p>

малюнок www.pravda.lutsk.ua/  <o:p></o:p>

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.