Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Для припинення масової бійки міліціонерам охорони довелося застосувати зброю

Отриману інформацію оператор ПЦС негайно передала наряду групи затримання Старокостянтинівського МВ УДСО. Вже через три хвилини правоохоронці прибули на місце події, де виявили бійку, в якій приймали участь близько 30 осіб.

Згодом з’ясувалося, що відвідувачі закладу спочатку просто весело проводили час, а згодом почали поводитися неадекватно і влаштували бійку, тому персонал закладу був змушений негайно звернутися по допомогу до міліції охорони.

Правоохоронці намагалися вгамувати надміру агресивний натовп, але учасники бійки на зауваження міліціонерів не реагували, натомість почали проявляти агресивні дії ще й відносно них.

Особливо завзято поводились троє чоловіків, які не лише приймали участь у бійці, а й підбурювали інших забіяк до активних дій проти міліціонерів охорони.

Щоб зупинити надміру запальних чоловіків правоохоронцям довелося зробити два попереджувальних постріли в повітря, на що невідомі відреагували ще більш агресивно – шарпали правоохоронців за формений одяг, намагалися пошкодити службовий автомобіль та заволодіти табельною вогнепальною зброєю.

Оскільки правопорушники розійшлися не на жарт, правоохоронці були вимушені поранити одного з найактивніших учасників бійки в ногу.

В результаті, міліціонери охорони затримали трьох найактивніших учасників бійки і доставили їх до райвідділу міліції, одному з них було надано медичну допомогу. Наразі відомо, що всі троє затриманих були раніше судимі. На даний момент по даному факту тривають слідчі дії.

Що цікаво, після затримання трьох основних підбурювачів бійки, більшість її учасників негайно покинули розважальний заклад, а дехто навіть продовжив відпочинок, ніби нічого і не сталося.


Прес-служба Департаменту ДСО
 при МВС України

www.dso.gov.ua

малюнок www.vestnik.in.ua

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.