Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Порушення правил користування газом призводить до нещасних випадків

Найбільша їх кількість трапляється в результаті зберігання балонів зрідженого газу в приміщеннях загального користування у житлових та громадських будинках (сходових клітинах, підвальних, горищних та інших вбудованих чи прибудованих приміщеннях). Під час проведення газозварювальних та інших ремонтних робіт працівники житлово-комунального господарства часто залишають газові балони у підвалах житлових будинків для продовження робіт на наступний день. Залишені без нагляду балони зрідженого газу у підвалах житлових будинків не рідко стають каталізатором лиха.

 

Ізяславський РС Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області нагадує громадянам, якщо у вашому будинку, підвалі, під’їзді чи на горищі знаходяться  балони зрідженого газу негайно зателефонуйте до житлово-комунальної дільниці.

 

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!

 

1.      Неухильно дотримуйтесь правил користування газовими приладами, стежте за тим, щоб вони були  чистими і справними.

2.      Користуйтеся віконними кватирками для систематичної вентиляції приміщень. 

3.      Перевіряйте наявність тяги в димоходах опалювальних печей перед розпалюванням та під час роботи цих приладів.

4.      Стежте за справністю припливно-витяжної вентиляції.

5.      Вимагайте від начальників житлово-експлуатаційних контор перевірки вентиляції та димоходів не менше одного разу на квартал.

6.      При відсутності тяги користуватися колонками, котлами для місцевого опалення, гарячого водопостачання та печами категорично забороняється.

7.      Не розміщуйте баки для кип’ятіння  білизни на звичайних конфорках газової плити. Посуд з широким дном потрібно встановлювати на спеціальні конфорки з високими ребрами.

8.      Не дозволяйте дітям користуватися газовими приладами. 

9.      Не залишайте без нагляду газові прилади  увімкненими навіть на короткий час.

 

Будьте завжди уважні при користування газом –

у цьому запорука безпеки газопостачання!

 

Головний інспектор Ізяславського РС

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Гошовський Андрій

68
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.