Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Шахрайські схеми!

Варто бути обережним, коли вам хтось телефонує і пропонує якісь послуги чи товари. Безперечно, існує багато надійних фірм, котрі пропонують свої товари по телефону, але цим методом часто послуговуються й аферисти. Щороку таким злочинцям удається виманювати в людей мільярди доларів. Розмовляючи з кимсь по телефону, ви не маєте змоги перевірити, чи діяльність такої фірми або людини законна. Шахраї можуть навіть видавати себе за представників банку або агенції захисту кредитних карток. Отож, не спішіть довіряти тому, хто, назвавшись працівником банку, в який ви вклали гроші, просить вас надати інформацію, котрою банк насправді володіє. Спочатку запитайте у нього номер його телефону. Тоді перевірте, чи в банку дійсно є такий номер, і вже тоді самі зателефонуйте до тої особи.

Ніколи не давайте незнайомцям, котрі до вас телефонують, номер своєї кредитної картки або якусь іншу персональну інформацію. Якщо хтось вам телефонує, щоб продати річ, яка вам не потрібна, ввічливо скажіть: «Перепрошую, але в незнайомих людей по телефону я нічого не купую». І відразу покладіть слухавку. Нема потреби продовжувати розмову з незнайомцем, який може бути шахраєм.

 Майте справу лише з поважаними підприємствами чи людьми. Існує багато зареєстрованих фірм, у яких можна без ризику замовляти товари чи послуги по телефону або Інтернету. Якщо можливо, довідайтесь через якусь надійну незалежну установу про те, чи продавець, фірма або запропонована інвестиція гідні довір’я. Якщо хочете вкласти гроші в якусь справу, просіть про детальну інформацію і добре з нею ознайомтеся, аби переконатись, що все робиться законно. Не кваптесь приймати рішення і не дозволяйте, щоб хтось до цього вас підштовхував чи підганяв.

Інспектор по РН і ГФ Ізяславського РВ УМВС України
в Хмельницькій області лейтенант міліції   Х.С. Чепуліс

фото: www.golos.com.ua

 

60
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.