Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Професія за покликанням

У цієї нелегкої професії є своя специфіка. Перше, до чого потрібно бути готовим, це — ненормований робочий день, нічні чергування, виклики на події, які входять в компетенцію служби, відрядження,  робота у свята та вихідні. До даних "переваг" також варто додати неоднозначне відношення співгромадян до співробітників МВС. Що ж привертає в професії? Самі міліціонери відповідають так: "Ця професія має бути дійсно покликанням".
Успішність виконання професійної діяльності забезпечують певні риси особистості, а саме: високий рівень розвитку сприйняття (цілеспрямованість, свідомість); добра концентрація уваги; гнучкість мислення; комунікативні здібності; високий рівень розвитку розумових процесів; ініціативність; наполегливість; цілеспрямованість; рішучість (здатність швидко і самостійно приймати рішення).

 

Дещо негативний образ міліціонера, що склався у сучасному соціумі — це не більше, ніж негативні наслідки перехідного періоду розвитку нашого суспільства. Насправді, міліціонер — це професіонал високого рівня, до здібностей і рівня підготовки якого пред'являється безліч вимог, а відповідність їм дає йому змогу ефективно захищати правопорядок і законні інтереси громадян.

 

Тож, якщо Ви готові приєднатися до згуртованих рядів захисників злагоди, миру, спокою громадян, звертайтеся до нас. Вичерпну інформацію стосовно працевлаштування та вступу до вищих навчальних закладів системи МВС України Ви можете отримати в  райвідділі міліції (кабінети № 33, № 38).

 

Контактний телефон – 4 – 07 -23, 102.

 Старший психолог ВПЗ УКЗ УМВС України

в Хмельницькій області

майор міліції Ю.В. Миколаєнко  

фото  uapress.info 

 

90
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.