Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Різдвяне послання

Дорогі браття і сестри!

Христос народився! Славімо Його!

Кожного року ми святкуємо Різдво Христове – найвеличніше свято всього християнства, а краще сказати – всього людства, бо Син Божий, Творець Всесвіту, став людиною.

У світлу різдвяну ніч ми вітаємо народженого Спасителя світу, Який незбагненним чином Своїм явленням з’єднав небесне і земне. У Вифлеємі в людській подобі явилося святе Немовля і стало Боголюдиною, прийняло на себе всі тяготи та гріхи світу цього. Дитя Христос запалив ту єдину вифлеємську зірку, яка сяяла у віках і освітлює нині всі висоти і глибини і душу кожного з нас.

А що ж ми, як колись волхви, принесемо сьогодні нашому народженому Богу замість золота, ладану та смирни? Нехай будуть дарами Господу в цю святу ніч наші добрі справи та гарячі молитви за помилування нас і всього українського народу.

Щиро вітаю Вас з великим святом Різдва Христового і бажаю Вам у новому році доброго здоров’я, помочі Божої у Ваших повсякденних турботах на шляхах Вашого життя.

Будемо просити Господа нашого Ісуса Христа, щоб Він дарував нам всесильну допомогу на добрі діла, щоб ми – як діти Божі – були гідні Царства Небесного, щоб український народ і в новому році жив у мирі і злагоді.

Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма Вами!

Христос народився! Славіте Його!

Амінь.

Благочинний Ізяславського району

Української Православної церкви

Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

5
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.