Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Різдвяне послання

Дорогі браття і сестри!

Христос народився! Славімо Його!

Кожного року ми святкуємо Різдво Христове – найвеличніше свято всього християнства, а краще сказати – всього людства, бо Син Божий, Творець Всесвіту, став людиною.

У світлу різдвяну ніч ми вітаємо народженого Спасителя світу, Який незбагненним чином Своїм явленням з’єднав небесне і земне. У Вифлеємі в людській подобі явилося святе Немовля і стало Боголюдиною, прийняло на себе всі тяготи та гріхи світу цього. Дитя Христос запалив ту єдину вифлеємську зірку, яка сяяла у віках і освітлює нині всі висоти і глибини і душу кожного з нас.

А що ж ми, як колись волхви, принесемо сьогодні нашому народженому Богу замість золота, ладану та смирни? Нехай будуть дарами Господу в цю святу ніч наші добрі справи та гарячі молитви за помилування нас і всього українського народу.

Щиро вітаю Вас з великим святом Різдва Христового і бажаю Вам у новому році доброго здоров’я, помочі Божої у Ваших повсякденних турботах на шляхах Вашого життя.

Будемо просити Господа нашого Ісуса Христа, щоб Він дарував нам всесильну допомогу на добрі діла, щоб ми – як діти Божі – були гідні Царства Небесного, щоб український народ і в новому році жив у мирі і злагоді.

Благодать Господа нашого Ісуса Христа нехай буде з усіма Вами!

Христос народився! Славіте Його!

Амінь.

Благочинний Ізяславського району

Української Православної церкви

Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

53
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.