Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Новий 2014 – рік Коня

Кінь – норовлива, горда тварина. Так і наступаючий рік буде неоднозначним: мабуть, досить непростим, але вже точно не нудним. Кар’єрні злети, неймовірні повороти долі, дивовижні можливості – всього цього в новому році буде більш ніж достатньо. Але він зажадає зосередженості і праці на совість: трудяга Кінь не прихильний до нероб.

 

Повністю Кінь вступить у свої права через місяць після початку нового року – 31 січня 2014 року, і триватиме його заступництво до 18 лютого 2015 року. Космічний елемент року – дерево, колір – синій (блакитний), зелений. Стихія – вогонь, якому притаманна така характеристика, як рухливість, жвавість, наснага, внутрішня енергія, прагнення до влади, жадоба перетворень, раптовість, яскравість.

 

Рік Синього Дерев’яного Коня буде багатий на яскраві події, зміни, несподіванки і неординарних особистостей. Найголовніше – бути повністю відкритим світові і готовим у будь-який момент схопити удачу за хвіст. Тому що доленосних шансів у цьому році буде чимало.

 

Як зустріти Новий 2014 рік Коня

Кінь дуже любить багатолюддя та спілкування, тому зустрічати Новий рік 2014 потрібно обов’язково великою, гучною і веселою компанією. Добре буде приділити частину дня якомусь громадському заходу: виставі, концерту або походу до клубу.

 

Якщо ж святкування передбачається тільки вдома, можна зібрати друзів і родичів під одним дахом або відправитися на міське святкування – до «центральної» ялинки і вдосталь повеселитися.

 

Прикрашаємо оселю

Ідеї з приводу прикрашання будинку підказує назва стихії, що супроводжує Синього Коня. Дерев’яні елементи (посуд, статуетки), бамбукові серветки, бонсай на чолі столу – все це буде якомога до речі. А може, у вас є посуд із зображенням коня або навіть дитяча конячка-гойдалка? Сміливо несіть все в приміщення, де будете відзначати Новий рік!

 

Символами року є підкова і бубонці, і це чудовий привід повісити підкову над дверима, адже вона вважається щасливим оберегом.

 

Кожна кімната вашого будинку повинна бути готова до приходу Нового року. Поставте на стіл букетик із сухоцвітів і соломи, або маленьку ялинку, яку можна сплести з бісеру та виконати в техніці орігамі.

 

Прикрашайте кімнати синіми і зеленими гірляндами. На Синього Дерев’яного Коня повага до його кольорів вплине благотворно.

 

І, нарешті, найважливіше, що є у зустрічі Нового року 2014: як прикрасити ялинку? Найпростіша ідея, яку диктують кольори наступаючого року – прикрасити її синіми і зеленими іграшками, додавши до них кремові гірлянди або сріблястий дощик.

 

А якщо у вас є маленька фігурка коня, обов’язково повісьте її на ялинку, покровителю року буде приємною увага і пошана з вашого боку.

 

Яна Небесна.

фото liveinternet.ru

59
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.