Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пенсійному фонду України - 23 роки

Сьогодні Пенсійний фонд – це дієвий орган виконавчої влади з могутнім кадрово – технічним потенціалом, що розвивається і вдосконалюється з кожним роком та виконує великий обсяг завдань, поставлених перед ним Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України.

 

Протягом 11 місців 2013 рік для 13,6 тисяч пенсіонерів Ізяславщини своєчасно і в повному обсязі виплачено понад 182 млн. гривень пенсійних коштів, що на 11,1 млн. гривень більше, ніж за минулий рік. Забезпеченість власними коштами для виплати пенсій в районі складає 35 %.

 

З урахуванням нормативно — правових актів та соціальних ініціатив Президента України розміри пенсійних виплат упродовж року переглядалися 9 раз, в результаті чого середній розмір пенсії зріс на 65,54 гривень (5,6%) і на 1 грудня поточного року становить1237,05 гривень. Особлива увага впродовж року була приділена інвалідам війни II та III груп та учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни та війни з Японією, яким виповнилось 85 років. В результаті проведених перерахунків розміри пенсійних виплат 48 таких осіб підвищено на 882,28 гривень.

 

Протягом 11 місяців поточного року спеціалістами управління призначено 474 пенсії. Враховуючи зміни, внесені в пенсійне законодавство Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», правом дострокового виходу на пенсію у 55 років скористались 62 жінки району, що на 12 осіб більше, ніж у минулому році.. 10 пенсіонерам (працівникам освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту) виплачено одноразову грошову допомогу у розмірі 10 призначених місячних пенсій, середній розмір якої складає 16138,70 грн. Проведено  4,4  тисячи поточних перерахунків пенсій. Для  924 громадян встановлено та збільшено розмір пенсії за особливі заслуги перед Україною.

 

Про професійні здобутки та проблеми, які стоять перед Пенсійним фондом, можна ще багато говорити, але хочетця висловити теплі слова вдячності усім працівникам пенсійної служби району за самовідданість та нелегку працю, а також подякувати соціальним партнерам за їх активну підтримку і допомогу у реалізації державної соціальної політики та пенсійного страхування.

 

О.Забитчук –начальник управління

Пенсійногофонду в Ізяславському районі.

58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.