Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Правоохоронцями ведеться посилений контроль спрямований на попередження та недопущення росту злочинн

Дана операція буде проводитися з метою посилення боротьби зі злочинністю серед неповнолітніх і забезпечення належної охорони громадського порядку в місцях їх масового відпочинку. Всі зусилля правоохоронців будуть спрямовані на виявлення та документування фактів продажу дітям алкогольних і тютюнових виробів працівниками закладів торгівлі, особливо тих, які розташовані поблизу місць дозвілля та відпочинку.

 

Не залишаться без уваги і дорослі, які втягуватимуть підлітків у пияцтво, азартні ігри, наркоманію та використовуватимуть малолітніх для заняття жебрацтвом. До даних  осіб також віднайдуться норми законодавства, які передбачають відповідальність за скоєнні протиправні діяння.

 

Слід відмітити, що підліткам до 16 років без супроводу дорослих в нічний час починаючи з 22.00 години вечора,- заборонено знаходитися в розважальних закладах. Правоохоронцями передбачені неодноразові рейди з перевірки вищезгаданих осіб в розважальних закладах.

 

«Правоохоронці проводитимуть профілактичні лекції з метою профілактики бездоглядності, купівлі алкогольних та тютюнових виробів та інших негативних явищ у період літнього оздоровчого сезону», — повідомив   начальник Ізяславського РВ УМВС в Хмельницькій області майор міліції Андрій Шкраба.

 

Щоб попередити нещасні випадки та неприємні ситуації з неповнолітніми працівники міліції звертаються до батьків з проханням не забувати контролювати своїх дітей, цікавитись де, з ким та як вони проводять свій вільний час. Пам’ятайте, основним і єдиним дієвим контролем за поведінкою дітей — є контроль з боку батьків і близьких осіб.

 

Інспектор по РН і ГФІзяславського РВ УМВС України
в Хмельницькій областілейтенант міліції   Х.С. Чепуліс
фото: rayrada.km.ua


96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.