Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Хмельницькобленерго: Споживач — найвища цінність компанії

Складовою об’єднаної енергосистеми держави — є і енергопостачальна компанія «Хмельницькобленерго».

 

Саме тому, напередодні свята, відбулася непересічна подія. Журналісти всієї області, перебуваючи в 5-ти районах електромереж: — Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Чемеровецькому та Шепетівському, за допомогою прямого зв’язку із сервісним центром у Хмельницькому, мали можливість безпосередньо поспілкуватися із Генеральним директором «Хмельницькобленерго», Заслуженим енергетиком України, Заслуженим енергетиком СНД, кавалером орденів «За заслуги» ІІ та ІІІ ступеня Олександром Леонідовичем Шпаком.

 

Як зазначив Олександр Шпак, беззмінний очільник компанії з 1998 року, першочерговими завданнями колективу енергетиків Хмельниччини, які він успішно вирішує, є безперебійне постачання електроенергії, максимальне задоволення потреб споживачів, підвищення економічної ефективності господарської діяльності.

 

«Гасло «Споживач — найвища цінність компанії» —  лежить в основі стратегії товариства», — наголосив О. Л. Шпак.

 

Наразі, ПАТ «Хмельницькобленерго» входить до числа провідних регіональних розподільчих компаній України, динамічно розвивається та повноцінно виконує свою важливу місію. Компанія обслуговує понад 550 тис. побутових та 19 тис. юридичних осіб-споживачів електроенергії. Саме тому, з метою максимального задоволення потреб споживачів — створено мережу сервісних центрів європейського рівня в усіх районах області. Сьогодні можна отримати кваліфіковані послуги у 7-ми сервісних центрах та 25-ти сервісних пунктах підвищеної комфортності, що дає можливість розширити діапазон послуг та покращити їх якість. Приємно, що роботи у даному напрямі не зупиняються, а продовжують нарощувати оберти.

 

Відповідаючи на запитання журналістів краю, Олександр Шпак зазначив, що не менш важливою є і економічна складова діяльності компанії, яка також динамічно розвивається.

 

Так, вдалося досягти значного зменшення рівня технологічних витрат електроенергії в мережах. Постійно вдосконалюється виробничо-технічна база районів електромереж, здійснюється модернізація, реконструкція та нове будівництво енергетичних об’єктів. Важливим для технічного обслуговування електромереж з метою забезпечення надійного електропостачання — є цілковите виконання запланованих ремонтів. В рамках Інвестиційної програми впроваджуються нові ефективні технології, сучасні комплекси технічних засобів обліку та управління споживанням.

 

За словами О. Л. Шпака, забезпечення соціальної функції електроенергії —також є одним із пріоритетних напрямків діяльності Товариства. Особлива увага приділяється відновленню зовнішнього освітлення населених пунктів, що вирішується все активніше у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Досягнення не залишаються непоміченими. Компанія, наразі, є переможцем Українського національного конкурсу якості, а в листопаді нинішнього року отримала Диплом переможця Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи. За оцінюванням, проведеним експертами Європейського фонду управління якістю, Компанія отримала сертифікат «Визнання досконалості в Європі 5-ть зірок».

 

Окрім всього іншого, ПАТ «Хмельницькобленерго» є однією з небагатьох компаній, що має науково-виробничу базу, де розробляється та випускається електротехнічне обладнання під власною трудовою маркою.

 

Успішно вирішувати поставлені завдання у сучасних умовах дозволяє професійний рівень та кваліфікація персоналу. Колектив Компанії постійно наповнюється молодими спеціалістами з числа випускників профільних вищих навчальних закладів.

 

Цінуючи свій колектив, одним із пріоритетів Компанія визначає добробут і забезпечення соціальних гарантій працівників та їхніх сімей.

 

В день чи вночі, в спеку чи в люті морози споживач у своїй оселі, на заводі чи в лікарні, будь-де має можливість засвітити лампочку, включити верстат чи телевізор, рентгенапарат чи подати струм на тролейбусні лінії. Цю високу місію гідно, впевнено та відповідально несуть працівники «Хмельницькобленерго».

 

Всі ми вдячні енергетикам за їхню наполегливу працю і щиро бажаємо їм з нагоди свята — міцного здоров’я, щастя, добра, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

 

Андрій Полєщенков.  

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.