Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Важливе завдання прокуратури району – боротьба з корупцією.

26 квітня 2015 року вступив в дію, прийнятий Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року Закон України «Про запобігання корупції», яким значно розширено коло суб’єктів, що підпадають під дію антикорупційного законодавства, а також суттєво посилено відповідальність за вчинення корупційних злочинів та правопорушень, пов’язаних з корупцією, а саме за порушення обмежень щодосумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, одержання дарунка (пожертви), неповідомлення про конфлікт інтересів та порушення вимог фінансового контролю, невжиття заходів щодо протидії корупції.

 

Прокуратурою району з початку 2015 року складено та направлено до суду три протоколи про вчинення корупційних адміністративних правопорушень, за наслідками судового розгляду яких винні особи понесли відповідальність.

 

Зокрема, в ході проведення спільних заходів із оперативним відділом Замкової ВК № 58 встановлено, що один з посадовців установи, користуючись наданими йому можливостями при виконанні службових обов’язків, вступив в позаслужбові відносини із засудженим, що виражалися в придбанні забороненого предмету та передачі його в подальшому засудженому.

 

З метою подяки за купівлю та подальшу передачу заборонених предметів на територію охоронюваної зони, засуджений надав для вказаного працівника подарунок, у вигляді грошових коштів.

 

За вказаним фактом прокуратурою району складено та направлено до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, який судом розглянуто і винну особу притягнуто до відповідальності у вигляді 1700 гривень штрафу з конфіскацією незаконно отриманих грошових коштів. В подальшому винну особу звільнено із займаної посади.

 

Загалом, працівниками прокуратури району і надалі вживатимуться усі заходи, задля викорінення корупції та попередження будь-яких її проявів.

 

Прокурор прокуратури

Ізяславського району

юрист 3 класу Р. Семенюк

 

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.