Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Прокуратура захищає інтереси громади у сфері комунальної власності

Прокуратурою Ізяславськогорайонупостійно вживаються заходи, щодо захисту комунальної власності громади міста від неправомірних посягань. Зокрема, у зв’язку із суттєвими порушеннями, допущеними при відчуженні об’єктів комунального майна, прокуратурою району у минулому та поточному році пред’явлено ряд позовів до Хмельницького окружного адміністративного суду про скасування державної реєстрації права власності на нерухоме майно. Судом задоволено позовні вимоги прокуратури району, скасовано право власності на нежитлові приміщення у центрі м. Ізяслав, загальною площею 151,3 м2та повернуто їх у власність громади міста. На даний час Хмельницьким окружним адміністративним судомрозглядається позовна заява про скасування державної реєстрації права власності на нежитлове приміщення площею 72,3 м2.


Також, у квітні 2015 року господарським судом Хмельницької області задоволено позов прокурора району про розірвання договору оренди нежитлового приміщення у центрі міста площею близько 600 м2, вартістю понад 700 тисяч гривень, укладеного між одним із фермерських господарств району та Ізяславською міською радою з метою розміщення офісів. Всупереч умовам договору, орендар з моменту укладення договору несвоєчасно та не в повній мірі сплачував орендну плату, через що виник борг перед місцевим бюджетом. Суд, задовольнивши позовні вимоги прокуратури району, стягнув із фермерського господарства до місцевого бюджету 100 тисяч гривень заборгованості з орендної плати та штрафних санкцій.


Поряд із заходами представницького характеру, прокуратурою району вживаються заходи кримінально-правового реагуванняна порушення при відчуженні об’єктів комунальної власності громади міста. Зокрема, прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за фактом незаконно проведених державних реєстрацій права власності на низку нежитлових приміщень, розташованих у м. Ізяслав по вулицях Шевченка та Жовтневій, на підставі скасованих судових рішень, які не мають юридичної сили. Як наслідок, вказане майно незаконно вибуло із власності територіальної громади міста.

 


Прокуратурою району і надалі вживатимуться заходи прокурорського реагування, спрямовані на захист прав та законних інтересів громади міста.

 

Прокурор Ізяславськогорайону

радник юстиції  П. Нікітюк

 

12
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.