Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Останні новації щодо касових апаратів та торгівлі пивом

Такі зміни передбачені також і Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” у редакції, чинній з 01.07.2015р.

 

 

Для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю пивом, платнику необхідно звернутися до ДФС у Хмельницькій області (управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів) із відповідною заявою, у якій потрібно зазначити: адресу місця торгівлі, перелік РРО (КОРО) на місці торгівлі, з інформацією щодо кожного РРО про його модель, модифікацію, заводський номер, виробника, дату виготовлення, реєстраційний номер свідоцтва РРО, дату реєстрації в податковій інспекції.

 

Така ліцензія видається на 1 рік у строк, не пізніше ніж 10 календарних днів з дати одержання управлінням документів на отримання ліцензії. Причому, така ліцензія обов’язково реєструється у податковому органі за місцем розташування торгового об’єкта, а у сільській місцевості – ще й в органі місцевого самоврядування (сільській, селищній раді). Плата за ліцензію становить 8000 грн за кожен зазначений у ліцензії РРО (КОРО), а на території сіл і селищ – 500 грн. Сплата здійснюється щокварталу рівними частинами. Слід пам’ятати, що при простроченні сплати дія ліцензії призупиняється, а за торгівлю алкогольними напоями без наявності ліцензії передбачено штраф – 200 відсотків вартості отриманої партії товару, але не менше 17000 гривень.

 

Крім зазначеного вище штрафу за роздрібну торгівлю алкоголем без ліцензії, передбачено також штраф за роздрібну торгівлю через РРО (КОРО), не зазначений у ліцензії у розмірі 200 відсотків вартості товару, реалізованого через такий РРО, але не менше 10 тис.грн.

 

Фізичні особи — платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, зобов’язані придбати з 1 липня 2015 року ліцензію та в обов’язковому порядку використовувати при цьому касовий апарат. Ця умова є чинною і для інших платників, які реалізовують алкогольні напої.

 

За детальними консультаціями можна звернутися у Центр обслуговування платників Ізяславського відділення Славутської ОДПІ або зателефонувати: 4-15-47, 4-07-30.


О.Семендяк

ГДІ Ізяславського відділення Славутської ОДПІ

 

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.