Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині протягом 2014 року за втручання відділу власної безпеки фіскальної служби звільнено

Так,  протягом 2014  року з метою упередження вчинення корупційних діянь та інших правопорушень працівниками органів фіскальної служби області, антикорупційним підрозділом проведено 989 профілактичних заходів. Передусім це лекції, виступи та бесіди у колективах, матеріали у пресі,  на телебаченні та радіо, інформація у мережі Інтернет та інші профілактичні заходи.

 

Разом з тим відділом власної безпеки протягом 2014 року здійснено 74 службових перевірки, за результатами яких 28 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, у тому числі — 6 звільнено.

 

У таких випадках матеріали спрямовувались до органів прокуратури, де відкривались відповідні кримінальні провадження. Найбільш  резонансними з них стали провадження стосовно працівників бухгалтерії, які не вірно вираховували суми премій працівникам. Також працівників підрозділів податкової та митної служб, котрі приймали неправомірні рішення. Третій факт стосується окремих підприємців та посадових осіб, які з порушенням норм діючого законодавства незаконно реалізовували тютюнові вироби та алкогольні напої.

 

Спільно з працівниками прокуратури та СБУ, підрозділом власної безпеки виявлялися і корупційні адміністративні правопорушення. Передусім це порушення вимог фінансового контролю колишніми працівниками відомства, які не подали своєчасно декларацію про доходи державного службовця, за що отримали за результатами судового розгляду штрафи у сумі 170 гривень.

 

Також у 2014 році винесено два обвинувальних вироки стосовно тепер вже колишніх державних службовців, які скоїли кримінальні правопорушення.

 

Перший стосується одного з податкових інспекторів ДПІ у місті Хмельницькому, котрий домовився з іншим працівником про проведення перевірки та закриття підприємницької діяльності, за що від підприємця (перед черговою відпусткою) отримав неправомірну грошову вигоду. У подальшому незаконні дії були задокументовані працівниками спецпідрозділу, проведено досудове слідство і вказану особу судом засуджено за шахрайські дії та зловживання службовим становищем до двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки зі сплатою штрафу в розмірі 5100 гривень.

 

Ще один з податківців–керівників вирішив не проводити перевірку одного з підприємців, повернути йому матеріали нібито про порушення податкового законодавства, за що вимагав та отримав неправомірну вигоду в сумі 4 тисячі гривень. Правопорушник був затриманий «на гарячому». Суд першої інстанції виніс йому вирок про позбавлення волі строком на 5 років. На даний час вказана особа оскаржує вирок в апеляційному суді Хмельницької області.

 

«Впевнений, що тільки спільна робота, спрямована на дотримання антикорупційного законодавства, підвищення рівня відповідальності керівників за діяльністю підлеглих, неухильне дотримання вимог чинного законодавства сприятиме підвищенню авторитету Державної фіскальної служби України та ефективності роботи влади». – в.о. начальника відділу власної безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області Володимир Вахонін.

 

Тож відділ власної безпеки ГУ ДФС у Хмельницькій області нагадує, що будь-яка особа, якій стали відомі факти проявів корупції з боку працівників ГУ ДФС у Хмельницькій області та Хмельницької митниці ДФС може звернутися за адресою: м.Хмельницький, вулиця Героїв Майдану, 12 (приміщення Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому), кабінети №№ 704, 705, 706, 707, за телефонами: (0382) 70-17-76, 70-17-97, 70-17-77 (факс), або скористатися сервісом «Пульс» — телефон (044) 284-00-07).

                                                                         Прес-служба ГУ ДФС  у Хмельницькій області

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.