Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ОПЕРАЦІЯ «НАГЛЯД»

Метою оперативно-профілактичного відпрацювання, яке здійснюється на території  Ізяславського району, є звірка обліків раніше судимих ​​осіб, перевірка їх способу життя і поведінки.


В ході операції буде перевірено дотримання піднаглядними правил адміністративного нагляду і встановлених щодо них обмежень.


Під час профілактичних заходів підвищена увага зосереджуватиметься відносно виявлення фактів незаконного зберігання зброї, наркотичних засобів і прекурсорів, а також припиненню операцій з металобрухтом без передбаченого законом дозволу.


Міліціонери зконцентрують увагу на спосіб життя осіб, які формально підпадають під адміністративний нагляд і систематично порушують громадський порядок. У разі необхідності, буде вирішуватися питання про поставлення даних осіб під адміністративний нагляд.


У разі злісного порушення правил адміністративного нагляду, передбачених статтями 9 і 10   Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, притягаються до відповідальності згідно з законодавством.


Інспектор по РН і ГФІзяславського РВ УМВС України

в Хмельницькій областілейтенант міліції        Х.С. Чепуліс

фото: chemrv.org.ua

 

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.