Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Журнал «Вісник Міністерства доходів і зборів України» - надійний помічник для представників бізнесу

Журнал виходить щотижнево. «Вісник» друкує багато корисної професійної та актуальної інформації щодо принципів діяльності податкових та митних органів, оподаткування, трудових відносин, бухгалтерського обліку, пенсійного забезпечення, тощо. Читачі першими дізнаються про зміни у податковому законодавстві.

 

Щотижня для читачів журналу подається свіжа інформація про зміни та перспективи розвитку оподаткування і митних процедур, відомчі накази, листи, роз’яснення, оперативні відповіді на практичні запитання, актуальні статті на економічну і бізнес тематику.

 

Вартість передплати місячного комплекту журналу для юридичних і фізичних осіб встановлена в сумі 98,00 грн.

 

Передплату журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» можна здійснити через філію ДП „Сервісно-видавничий Центр Міндоходів Україниу Хмельницькій області, код 38390714, банк отримувача: АБ «Укргазбанк» м. Хмельницький, МФО 320478. Призначення платежу: передплата журналу ВДМЗУ. Ізяслав.  Також журнал можна передплатити через поштові відділення зв’язку УДППЗ «Укрпошта» у будь-якому поштовому відділенні України. Передплату можна здійснити на будь-який термін (місяць, квартал, рік).

 

Для отримання більш повної інформації з питань передплати звертатись до Ізяславського відділення Славутської об’єднаної державної податкової інспекції за адресою: м. Ізяслав. вул. Незалежності, 43, кім. 306, тел. 4-21-10.

Прес-служба Ізяславського відділення Славутської ОДПІ

 

 


До уваги платників податків-

 

 

 юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців!

 

 

              Ізяславське відділення Славутської ОДПІ запрошує взяти участь у роботі семінару на тему:

 

 

 

 

«Актуальні питання оподаткування.

 

 

Зміни до Податкового кодексу України»

 

 


 

Семінар відбудеться 14травня 2014 рокуо 10 годині в актовому залі Ізяславської районної ради, що знаходиться за адресою: м. Ізяслав, вул. Грушевського, 5.

 

Прес-служба Ізяславського відділення Славутської ОДПІ

 

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.