Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пильність та обачність-запорука нашого спокою в державі!

Внутрішньодержавний тероризм являє собою діяльність спеціально організованих терористичних груп або терористів-одинаків, акції яких спрямовані на досягнення різних політичних цілей у межах однієї держави. Терором може називатися насильство, свідомо спрямоване по відношенню до держави.

 

Паніка — ось на що розраховують терористи. Вони нічого не вимагають, ні до чого не закликають. Просто підривають будинку, намагаючись посіяти панічний страх і паніку. Страх не є самоціллю. Страх — лише засіб досягнення певних політичних цілей.

 

Аналіз стану криміногенної ситуації на території нашої держави свідчить про збільшення кількості іноземних найманців, представників російського козацтва, бойовики з Чечні, Абхазії, Дагестану та інших суб'єктів Російської Федерації та країн Кавказу, які приймають участь у силових протистояннях на сході країни.

 

Занепокоєння викликають збройні напади на підприємства, склади та організації, поєднані з викраденням значної кількості вибухових речовин. Внаслідок захоплення адміністративних приміщень органів внутрішніх справ, служби безпеки України, державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій та Луганській областях, терористи заволоділи значним арсеналом озброєння.

Ураховуючи світовий досвід, найбільш уразливими в терористичному відношенні є об’єкти транспортної інфраструктури, житлові будинки, місця значного скупчення людей.

 

 У зв’язку із вищезазначеним та враховуючи необхідність захисту нашого регіону, Ізяславський РВ УМВС звертається до населення бути спокійними, пильними та в разі виявлення підозрілих осіб, предметів, транспортних засобів та осіб, у тому числі вихідців з критичних регіонів СНД, які знедавна винаймають житло та ведуть прихований спосіб життя, -повідомити в чергову частини міліції за номером 102 або ж звернутися до свого дільничного інспектора міліції.

 

І пам’ятайте, що будь який задум терористів, який виявлений завчасно і оперативно знешкоджений, є запорукою нашого спокою та добробуту.

 

Разом ми побудуємо спокій, контрольованість та стабільность розвитку в державі!

 

Інспектор по РН і ГФІзяславського РВ УМВС України

в Хмельницькій областілейтенант міліції        Х.С. Чепуліс

фото: uapress.info

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.