Стоматологія
Друк на футболках і чашках

1 січня: алгоритм дій після свята

1 січня: алгоритм дій після свята

Що за чим робити, щоб навіть після свята бути у формі

Щороку після святкувань кожен з нас відчуває симптоми похмілля. Звичайно, у той час, як болить голова, у шлунку пече, не кожен полізе в Інтернет шукати, як же позбутися цього стану. Тому дізнатися це треба наперед, аби наступного дня точно знати, як діяти.

Цей стан неприємний та небезпечний для організму, тому що він отруює внутрішні органи. Тому вранці варто одразу почати очищати свій організм, аби не завдати великої шкоди нашому здоров'ю.

Чи однакові синдроми похмілля у чоловіків та жінок?

Є міф, якщо чоловіки і жінки вживатимуть алкогольні напої в однаковій кількості, то і в похміллі у них різниці не буде. Але це лише міф, тому що насправді чоловіки більш пристосовані до алкоголю: уся таємниця в тому, що вони мають в організмі більше води, яка розчиняє спирт, а ось жінок такою функцією природа не нагородила, тому похмілля їх буде мучити довше, ніж сильну стать.

Як швидко позбутися похмілля

Австралійські лікарі відкрили унікальну клініку, де обіцяють швидко позбавити від похмілля — всього за півгодини. Вартість послуг в клініці коштуватиме від 140 доларів. За 30 хвилин пацієнтові роблять крапельниці з препаратами від головного болю, для усунення нудоти, вітамінами B і C і з одним літром спеціального розчину, щоб побороти зневоднення. А за 200 доларів можна збільшити тривалість сеансу до години. Тоді до крапельниць додадуть кисневу терапію і ще один літр розчину від зневоднення. Також є окрема VIP-кімната для групової терапії.

В Україні такої клініки немає, як і витверезників, які закрили на вимогу Ради Європи 13 років тому. Саме тому рятування від похмілля – це справа кожного і особиста. І якщо крапельницю ми собі поставити не можемо, то, зазвичай, згадуємо про народні методи.

null

Тож рятуємо свій ранок таким алгоритмом дій:

1. Душ. Краще – контрастний. Він тонізує судини, прискорює виведення токсинів.

2. Випити. Але не похмелятися, як радили дідусі-татусі, а напитися рідини. Це може бути розсіл чи кисломолочні продукти. Вони допоможуть привести в норму водно–солевий баланс. Якщо душа не лежить ні до першого, ні до другого, пийте хоча б просто воду. Багато. А ще – чай. Краще – ромашковий із медом. Пити рідину треба не всю залпом, а поступово, протягом дня. Але не менше 2-3 літрів.

2. Їсти. Навіть якщо не хочеться, але не смажену яєчню чи ковбаску, а бульйончик, легкий супчик, який не викликає тяжкості у шлунку і виводить симптоми похмілля. Бульйон нейтралізує дію алкоголю і поповнює запаси додаткової води в організмі. Ця страва поставить кожного на ноги після вечірніх розваг.

3. Якщо нудота не залишає вас тривалий час, варто випити знайоме всім чорне вугілля, яке виводить токсини з організму. Або інший медичний засіб, яких сьогодні достатньо і які дійсно допоможуть зняти симптоми похмілля. Можна також випити декілька таблеточок вітаміну С (аскорбінки).

4. Не лежати, хоча й дуже хочеться. Звичайно, бігати з похміллям важкувато, ваше серденько такого навантаження не схвалить, а от звичайній розтяжці – подякує. Завдяки цій вправі в організм надходить додатковий кисень, зменшуються спазми у м'язах. Додатково виконайте гімнастику для очей: повільно пересувайте вправо та вліво зіниці ока (бажано по 25 разів для кожної сторони).

null

Почувати себе легше допоможуть дихальні вправи: зробіть повільний та максимально глибокий вдих і затримайте на 6 секун дихання. Потім так само повільно видихніть. Ці вправи допоможуть позбутися нудоти та запаморочення у голові.

5. На прогулянку. Свіже прохолодне повітря – додатковий тонус та кисень для вашого організму та судин. Проте не варто гуляти довго. Півгодинки–година на свіжому повітрі – достатня доза.

5. Після бою — із піснею. Нещодавно вчені з Нью-Йорка дослідили ще один цікавий спосіб позбутися похмілля. За їхніми словами, щоб голова не боліла, варто слухати улюблену музику, тому що саме музика полегшує будь-який біль. З психологічної точки зору, приємна мелодія може відволікти від больових відчуттів і навіть позбутися нудоти! Таким чином людина не акцентує увагу на неприємні відчуття і вони потихеньку починають зникати.

null

6. І в люлю. Тільки тоді, коли людина добре поспала та відпочила, усі симптоми похмілля зникають.

І нехай у Новому році у вас буде світла і легка голова!

espreso.tv


201
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.