Збірна України з футболу на Паралімпіаді-2016 виграла фінальний матч проти іранців

image

Футболісти з наслідками ДЦП виграли золоті медалі Паралімпади-2016, яка проводилась в бразильському Ріо-де-Жанейро. Розпочавши матч за київським часом 16 вересня, все вирішилося вже 17 вересня.

У стартовому складі України вийшли кам'янчанин Віталій Трушев і капітан команди, хмельничанин Володимир Антонюк (уродженець міста Ізяслав). І саме Антонюк на 26 хвилині матчу відкрив рахунок у вирішальній грі проти збірної Ірану. Для Володимира цей гол став сьомим на турнірі. Та за 10 хвилин до завершення основного часу іранці змогли зрівняти рахунок у грі.

Отож, «золото» розіграли в двох екстра-таймах. Українці, завдяки голу Артема Красильникова змогли виграти з рахунком 2:1 та стати паралімпійськими чемпіонами 2016.

Отож, одразу двоє подолян повертаються додому в статусі чемпіонів! До речі, збірна України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП володітиме цим титулом наступні 8 років, адже на Паралімпіаді-2020 у цьому виді змагань не буде.