Технохауз

Юні ізяславчани здобули призове місце

image

31 січня – 01 лютого у місті Коростень відбувся міжобласний турнір з міні-футболу «Кубок Мала» серед юнаків 2009 року народження. У ньому взяли участь команди з м.Житомир, м. Бердичів, м.Нетішин, м.Коростень, м.Нововолинськ, м.Овруч, м.Ізяслав, смт.Нова Борова, смт.Пісківка (Київська область), які із самого ранку в хорошому настрої та неабиякому спортивному азарті разом зі своїми наставниками і вихователями прибули на відкриття змагань.

Після відкриття змагань команди зустрілися на футбольному майданчику, де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з'ясовували» між собою, хто отримає кубок та бажану перемогу.
У підсумку, третє місце посіла команда смт.Нової Борової, друге місце посіли вихованці з м.Коростень. Вибороти кубок і звання переможця змогли вихованці Ізяславської ДЮСШ під керівництвом Бойчука Миколи Івановича.

По завершенню заходу відбулася урочиста мить із нагородження, яку із нетерпінням та хвилюванням очікували усі учасники, а надто – переможці.

Вітаємо наших вихованців з перемогою!

Надзвичайно приємно, що спорт займає важливе місце у житті юних спортсменів, і вони із задоволенням приділяють своєму фізичному розвитку достатньо вільного часу. Без сумніву, аби досягти спортивної майстерності, яку показали наші ізяславчани під час гри, необхідно постійно та наполегливо тренуватися. Пишаємося кожним із вас!