image

Юні ізяславчани, вихованці секції таеквон-до ITF, стали призерами відкритого Кубку України «Кубок «ВОЇН»

Нещодавно на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука розпочались заняття у спортивній секції таеквон-до ITF, які проводять для учнівської молоді Ізяславщини тренери спортивного клубу «Воїн» із міста Київ. Старанність та досягнута за час тренувань спортивна підготовка дозволила вихованцям секції взяти участь у своїх перших спортивних змагання із даного виду єдиноборств. За сприяння Ізяславської районної громадської організації «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», 31 березня — 01 квітня група дітей Ізяславщини, які займаються в секції, у складі 8 осіб, взяла участь у змаганнях відкритого Кубку України з таеквон-до ITF «КУБОК «ВОЇН» серед різних вікових категорій, що проходив у місті Київ.

Програма змагань включала у себе наступні дисципліни: формальні вправи (туль), спаринг, командний спаринг, спеціальна техніка, силовий тест. В ході напруженої спортивної боротьби представники Ізяславщини вибороли у своїй віковій підгрупі ІІІ місце та отримали від організаторів медалі та грамоти.

Це була перша перемога юних спортсменів Ізяславщини у даному виді спорту, із чим ми всі їх і вітаємо.

Почесним гостем змагань став Герой України, генерал-майор Збройних Сил України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук. Ігор Гордійчуку свій час проводив військову службу в одній із військових частин, що дислокувалась в місті Ізяслав. Юні ізяславчани, під час змагань, зустрілись та поспілкувались із генералом Ігорем Володимировичем. Присутні на зустрічі голова районної громадської організації «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський та громадський активіст Василь Бурянчик вручили Ігорю Гордійчукуювілейну відзнаку організації та пам'ятні подарунки.

Організаторами поїздки для юних спортсменів Ізяславщини булопідготовлено цікаву програму перебування у місті Київ.