«Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України»

image

«Вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України», — Олександр Корнійчук

Під час робочої поїздки до Ізяславщини голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук спільно із головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим відвідав Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука.

Під час перебування у навчальному закладі О.Корнійчук та Б.Яцков поклали квіти до погруддя О.Кушнірука, який загинув у ході проведення антитерористичної операції на сході України і чиїм іменем названо заклад освіти.

У фойє школи діти тепло та сердечнопривітали гостей закладу пісенно-танцювальним флеш-мобом та вручили символ української гостинності хліб-сіль.

Олександр Корнійчук та Борис Яцков вручили директору Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука Роману Демчуку сертифікат на навчально-комп'ютерний комплекс (формула 12+1) вартістю 167 077 грн., придбаний за кошти освітньої субвенції.

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков зазначив, що за кошти освітньої субвенції у заклади освіти Ізяславського району нещодавно було придбано 200 комп'ютерів на загальну суму 3 млн.грн., у тому числі 18 навчально-комп'ютерних комплексів різних модифікацій. Один із придбаних НКК і було передано закладу.

У свою чергу Олександр Корнійчук наголосив, що вкладені кошти у розвиток закладів освіти – інвестиції у майбутнє Ізяславщини та України.Також він добавив, що нині, у час новітніх інформаційних технологій, школам необхідні комп'ютери, які допомагають як дітям, так і вчителям отримувати найновішу інформацію, кращі знання.

О.Корнійчук та Б.Яцковвідвідали кабінет інформаційно-комунікаційних технологій закладу освіти, де вже розміщено новий навчально-комп'ютерний комплекс і вчитель інформатики Інна Гульчак та її учні подякували керівникам області та району за такий гарний подарунок навчальному закладу.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

0
11.05.2018

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.