В місті Ізяслав проведено демонтаж САУ ІСУ-152​

image

В місті Ізяслав проведено демонтаж САУ ІСУ-152

З метою збереження цілісного комплексу пам'ятки архітектури XVIII століття – палацовий комплекс князів Сангушків — головою районної державної адміністрації Борисом Яцковим було ініційовано демонтаж САУ ІСУ-152 із охоронної зони пам'ятки архітектури та було проведено відповідну роботу.

  • Дана ініціатива була підтримана громадськими організаціями району: «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», «Районна організація учасників війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)».

Депутатами Ізяславської міської ради було розглянуто відповідне звернення сектору культури районної державної адміністрації №01-13/220 від 11 травня 2017 року, рішення виконавчого комітету Ізяславської міської ради №75 від 16 серпня 2017 року, результати громадського обговорення, рішення вісімнадцятої сесії Ізяславської районної ради від 23 лютого 2017 року №20. З метою забезпечення належного утримання та збереження САУ, а також керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ізяславська міська рада своїм рішенням від 18 серпня поточного року (зі змінами) вирішила поставити на баланс комунального підприємства «Комуненерго» самохідну артилерійську установку ІСУ-152, розміщену по вул.Шевченка біля будівлі костелу святого Йосипа. Цим же рішенням КП «Комуненерго» було надано дозвіл на передачу САУ ІСУ-152 Ізяславському районному історико-краєзнавчому музею на тимчасове відповідальне безоплатне зберігання із правом використання в якості музейного експонату.

  • Для реалізації цього завдання відповідним рішенням Ізяславської районної ради були виділено кошти для забезпечення проведення демонтажу та перенесення САУ ІСУ-152 на територію колишньої військової частини А-0553 поблизу пам'ятника 8-ій бригаді окремого призначення.
  • 14 листопада було проведено демонтаж САУ ІСУ-152 та перенесено на визначене місце.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

0
15.11.2017

17 коментарів

Вячеслав
15.11.2017 19:44
Що це таке робиться??? Немае нiчого святого для людей. Схаменiться.
Ленин
18.11.2017 18:36
Та якраз святе це храм, то нашо біля храму танк? Якось не вписуєттся в архітектуру XII ст.
Вячеслав
15.11.2017 19:46
Не здивуюсь навiть коли почнуть Палац Сангушкiв демонтувати.
Дмитро
15.11.2017 22:08
Мені цікаво а для чого його демонтували
Svitlana
15.11.2017 22:10
А ви не подумали, що пам'ятник зняли в знак декомунізації, як символ окупації нашої землі москалями? та ще й де стоїть, вірніше стояв? Біля церкви т.б. костелу.
ВАся
09.12.2017 22:23
А ничего, что Тарас Шевченко тоже москаль? Тебе двойка, школьница.
Анна
15.11.2017 22:11
Вже загрибущі руки і до танка дібрались! Мабуть заважав!?
А більше всього якась верхушка побудує хату чи магазин, а модливо ще якусь церкву!
А танком, дорожники будуть дороги робити: бруківку буде вкатувати замість катка!
Груша
15.11.2017 22:44
Мда давненько я на Родину не заезжал, эй ало, славные жители Изяслава, Вы забыли кто дома хозяин??? Сектор культуры это вообще кто такой? Местным депутатам делать больше нечего? то есть проблем кроме САУ больше нет? Напишите ниже кто там такие у Нас депутаты, их фамилии. Четыре сотни дармоедов в киеве и по регионам ещё больше, Люди! Схаменіться! и как говорится — «гуртом і батька легше бити»
ВАся
09.12.2017 22:24
У нас в городе как и по всей стране до власти дорвались нацики и бандерлоги.
Татьяна
16.11.2017 10:26
Треба не писати а іти під міську раду. Площу спортили, що неможливо пройти, але ж вони там не ходять, а їздять машинами.Танк заважав одиницям, а більшості подобалось.Відмивання грошей.
Алекс
16.11.2017 10:29
Все для фронту, все для перемоги…
Руслан
17.11.2017 18:15
Не хвилюйтеся, там краще буде, вкрасти цей ‘‘музейний експонат‘‘.Так довго простояв,і раптом, став комусь заважати.Не має слів…
Руслан
17.11.2017 18:20
А чому демонтаж відбувається вночі????
ВАся
09.12.2017 22:24
Правильный вопрос.
Владимир
18.11.2017 18:02
Единственный памятник, к которому тянулись дети, да и являлся одной из немногих достопримечательностей
древнего, но замызганного селоподобного города — и тот, сволочи, сняли! Думаю потому, что получили взятку от представителей польской церкви, нет, не взятку- ПОМАНУ. Вот если сделали бы парк Славы воинам ВОВ, афганцам и воинам, погибшим сейчас за нашу Родину- это было б достойно голови районної державної адміністрації. А пока я вижу: одним булка с маслом, другим- жопа неподтёртая.
Леонід
20.11.2017 11:08
З метою збереження комплексу було би доцільно реставрувати палац Сангушків.
Анатолій
21.11.2017 09:56
слава богу що поряд зі святим місцем нема зброї
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.