Традиційний турнір пам'яті захисника

image

Традиційний турнір пам'яті захисника

6 січня нашому земляку, урод­женцю с.Щурівці, молодому оф­іцерові Олегу Довгому могло б ви­повнитись 25… Але майже три роки тому, 31 січня 2015 року, його життя обірвала ворожа куля по­близу смт.Чорнухине (Луганська область), в результаті обстрілу військового опорного пункту. Олег був зразковим військовим, чуй­ним та турботливим сином, вірним і надійним товаришем.

На знак вічної пам'яті про то­вариша та гарну людину, вже третій рік поспіль проводиться турнір пам'яті Олега Довгого з фут залу — того виду спорту, який любив і яким захоплювався сам Олег. Цьогоріч турнір було проведемо саме у день народження Олега.

З самого ранку у спортивній залі Ізяславської ДЮСШ зібрали­ся футболісти, його товариші та знайомі, а також батьки, аби вкот­ре згадати про Олега та вшану­вати його пам'ять. У спортивних змаганнях брали участь 4 коман­ди: «Камчатка» с.Теліжинці, «Агро-Інвест» с.Ліщани, «Харчомаш» та «Вікторія» м.Ізяслав. Після жеребкування були визна­чені пари учасників, які зустріли­ся у стикових матчах, а за кубок і почесне перше місце у фіналі змагалися їх переможці. Таким чином у першій грі «Агро-Інвест» — «Вікторія» після напруженої бо­ротьби перемогу святкували ліщанці. Не менш захопливою була друга гра, адже у поєдинку зійшлися дві досить потужні ко­манди — «Камчатка» та «Харчомаш». Жодна з цих команд не хотіла програвати, але сильніши­ми виявились ізяславчани, які й стали другими претендентами на першість. У грі за третє місце «Камчатка» — «Вікторія» кращу гру демонстрували товариші Олега Довгого з «Вікторії», які й вибо­роли почесне трете місце. Під час фінальної гри, у якій зійшлись команди «Харчомаш» та «Агро-Інвест» точилась рівна, справж­ня чоловіча боротьба за кубок. Лише з мінімальною перевагою ліщанцям вдалось перемогти ізяславчан та вперше завоювати подібний трофей. Адже впро­довж двох попередніх років кубок завойовували спортсмени з «Вікторії», команди, за яку свого часу грав Олег Довгий.

Після завершення ігрового дня усіх учасників, призерів та пе­реможця було нагороджено куб­ками, грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і федерації рай­ону з футболу, а також медалями. Крім того, відзнак були удос­тоєні футболісти, яківиявились кращими в номінаціях «Кращий нападник», «Кращий захисник» та «Кращий воротар». Привітав учасників змагань та нагородив команди завідувач сектору мо­лоді та спорту відділу освіти, мо­лоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук. Він подякував футболістам за гарну гру та збереження пам'яті про товариша, воїна та земляка. А насамкінець батьки Олега Дов­гого пригостили усіх учасників солодощами та теж щиро їм по­дякували за організацію такого, вже традиційного, турніру, який буде з року в рік об'єднувати все більше молоді та зберігати світлу пам'ять про їхнього сина.

ФОТОКОЛАЖ

11.01.2018 р.

За матеріалами районної газети «Зоря Надгориння»

0
12.01.2018

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.