Стоматологія

Традиційний турнір пам’яті великого спортсмена

image

Вже багато років поспіль у ці дні в стінах Ізяславської ДЮСШ проводиться щорічний турнір з міні-футболу пам'яті прекрасної людини, вмілого керівника та професійного тренера, колишнього директора ДЮСШ Валерія Миколайовича Махньова. Саме змагання з футболу стали проявом великої поваги з боку колег до свого наставника і друга, на які збираються, переважно, діти з різних міст України, яких так любив Валерій Миколайович та виховав не одне покоління спортсменів.

У цьогорічних змаганнях, які проходили два дні, 11 та 12 березня, брали участь діти 2008 р.н. з Коростеня, Полонного, Хмельницького, Старокостянтинова та Ізяслава. Доволі цікаво було спостерігати з яким запалом та вогником в очах семирічні діти, які тільки розпочинають своє спортивне життя, грають у футбол. Усі вони вже мають характер, кожен по-різному реагує на зауваження наставників, але всі однаково радіють забитому м'ячу у ворота суперника. Порадіти за своїх дітей, особливо вихованців нашої ДЮСШ, прийшли й їх батьки та рідні.

Під час дводенних змагань були і розпач від поразок, і радість від перемог. На жаль, юні спортсмени з Ізяслава смак перемоги відчули лише один раз, перегравши свого супротивника. Тому наші діти за підсумками змагань посіли лише 4 місце, поступившись у грі за третє місце дітям з Коростеня. А доля чемпіонства вирішувалась у поєдинку між хмельничанами та футболістами зі Старокостянтинова. У цьому двобої кращу гру та витривалість продемонстрували юні хмельничани, які й вибороли почесний трофей. Зокрема, крім переможця, пам'ятними кубками та грамотами були нагороджені й призери цих змагань.

Шкода, що вихованці ізяславської школи футболу не потрапили до числа призерів, але у них усе ще все попереду, і, безперечно, радість від перемог теж. Цього ми їм щиро бажаємо!