Стоматологія

Товариська гра зміцнила дружні відносини

image

У рамках налагодження та зміцнення дружніх і партнерських відносин між Ізяславським та Білогірським районами, з ініціативи тренера Ізяславської ДЮСШ Миколи Бойчука та керівника ТОВ «Перлина Поділля» Сергія Іващука, в місцевому спорткомплексі було проведено товариську зустріч з міні-футболу між ветеранами футбольних команд «Горинь» м.Ізяслав та «Перлина Поділля» смт. Білогір'я.

Капітанами команд поєдинок було вирішено провести у три тайми по 15 хвилин кожен. Початок гри для ізяславчан виявився дещо провальним, адже атакуючи суперника, вони забували про захист, чим відразу ж і скористалися суперники та забили у ворота господарів поля швидких два м'ячі. Але ізяславчани не розгубилися та відразу ж розпочали рятувати ситуацію. Весь матч проходив у досить рівній та напруженій боротьбі. Хоча гра була товариською, жодна команда не хотіла програвати. Важко доводилось нашим футболістам впродовж усієї гри, адже їм весь поєдинок доводилось, так би мовити, «наздоганяти» гостей.

Вирішальним став 3 тайм зустрічі, точніше заключні його 7-8 хвилин. Вийшовши на поле у кінцівці гри із програшним рахунком 5:8, наші спортсмени продемонструвалинеабияку жагу до перемоги та спортивний характер. У першій частині цього тайму ізяславчанам вдалось відіграти один м'яч, а у другій – нашим футболістам навіть вдалося здолати суперника, забивши відразу чотири голи у їх ворота та закріпивши переможний рахунок 10:8.

Такий результат зовсім не зіпсував настрою для гравців обох команд, а проведена товариська зустріч дозволила багатьом гравцям зустрітися у протистоянні на футбольному полі через багато років. І від'їжджаючи додому, гості з Білогір'я вже найближчим часом обіцяли повернутися на матч-реванш.