Щорічний турнір з футболу, присвячений пам'яті Юрія Минюка

image

Нещодавно за ініціативи друзів та підтримки сільської ради в с.Ріпки проходив Щорічний турнір з футболу, присвячений пам'яті Юрія Минюка. У змаганнях взяли участь 4 збірні команди молоді: с.Ліщани, с.Путринці, с.Ріпки та ІВК №31 м.Ізяслав. Усі вони продемонстрували чудову гру, де кожен поєдинок був цікавим і напруженим. Кожен футболіст вважав своїм обов'язком докласти максимум зусиль для перемоги власної команди.

У підсумку змагань ІІІ місце посіла команда з с.Ліщани, ІІ місце посіла команда ІВК №31 м.Ізаслав, на першу сходинку піднялись спортсмени с.Ріпки. Після закінчення фінальної гри відбулося закриття турніру. Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, грамотами та медалями. За активну участь у змаганнях молодь с.Путринці отримала у подарунок футбольний м'яч. Також було нагороджено статуеткою кращого гравця турніру, яким став Микола Данилюк.

По закінченню турніру представники команд подякували за запрошення та відзначили високий рівень змагань і хорошу організацію.