ОГОЛОШЕННЯ центральна площа міста

image

Ізяслав – це історичне місто. Стратегічну важливість має вихід нашого старовинного містечка на новий рівень якості комфортного та привабливого туристичного об´єкту.

Центральна площа Ізяслава – це візитна картка нашого міста. Із настанням потепління та покращення погодних умов активно розпочався процес реконструкції площі. З метою пришвидшення робіт кожен небайдужий ізяславчанин у зручний для нього час може взяти участь у реконструкції центральної площі міста. Для цього знадобиться лише палке бажання.

Для тих, хто бажає відчути себе архітектором–будівельником площі, та узгодження графіку роботи, необхідно звернутись до голови громадської ради при райдержадміністрації Василя Івановича Тележинського за контактом 067-157-86-94.

А для тих, хто бажає надати фінансову підтримку, кошти можна перераховувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

Отримувач: Ізяславська міська рада Хмельницької області

р/р 35421308044432

Код ЄДРПОУ 04060720

МФО 815013

Банк ГУДКСУ у Хмельницькій області

Призначення платежу на капітальний ремонт площі Героїв Майдану в місті Ізяслав.

Завдяки спільним зусиллям мешканців міста центральна площа стане новим обличчям Ізяслава та ще однією візитною карткою чудового історичного міста.

Громадська рада при райдержадміністрації

0
18.03.2016

12 коментарів

Олена
18.03.2016 22:36
Про історичну цінність нашого міста говорить не центральна площа, а архітектурні пам'ятки, про які вже давно ніхто не дбає, саме вони могли б стати візитною карткою Ізяслава
Сергій
18.04.2016 17:41
Так архітектурні пам'ятки не стоять же перед вікнами чиновників. Не ними вони кожен день будуть милуватися з вікон своїх кабінетів)
Іван
18.03.2016 22:39
Ага, процес реконструкції площі активно розпочався ще МИНУЛОГО року влітку! І дуже гарна була візитна картка нашого міста протягом цього часу…
Семен Семенович
19.03.2016 00:20
плитку побили, курган посеред площі зробили, а тепер в болоті ліплять цю ахінею. і ще гроші на це просите??? знаю, зі школ збирали гроші в «добровільно-примусовому» порядку. (та, мабуть не тільки зі школ) не вистачає? відзвітуйте де «лєнін» (не треба про сім"ї АТО говорити, ви відзвітуйте скільки, кому перепало з нього і хай ті сім"ї теж підтвердять!!!), де реклама яцкова поділась (обіцявся вибудувати нам площу як і все місто будує, чого варті сходи біля «танку»), де гроші на пам«ятник, що брилами лежить на тій же ж таки площі і „підсихає“??? а тепер пан тележинський, великий „благодєтєтєль“ гроші просить знову??? йдіть пане на базар, беріть гармошку і там просіть! ні копійки не дам! і нікому не раджу. розікрали все. а тепер давайте про „історичне місто“ будемо тут писати! у**ди!
Гріша
19.03.2016 12:46
Браво Семен!!! Ообливо щодо «благодетеля» тележинского-тупого прапора з клептоманівськими приступами.І чогось ніхто не вспомнить, що васятко витворяло до Революції Гідності на своїй тухлій сторінці в «однокласниках»! В цього природженого Холуя беркутня була кумирами, а Герої бандитами і виродками.Це тупе *** робить все можливе щоб герої АТО не отримували належної їм грошової допомоги, поодягало на себе купу корон і лиже не далекій владі всі місця які тільки можна, одним словом бридкий, смердючий Ви**док-Сепар!
Микола
19.03.2016 13:29
такі як ти ніколи ні копійки недавали а постійно критикують усіх хто хоче щось зробити.
Ти щось зробив для міста?
Завдяки таким жмотам які заважають іншим хоть щось робити у нас такий жах в місті.
Гріша
19.03.2016 14:18
Ти микольця типовий дурник-лизунець…
гріша
19.03.2016 18:13
Якщо тут замішанний покусаний скаженним щуром сепар васько-телега, то це повна дупа!
Володимир
19.03.2016 21:36
Краще відновили б парк, для дітей не має де гуляти! Сволота, грає в хазяїв, а люди «збиковуються».
Макс
19.03.2016 22:53
діти якраз рвуться гуляти в парк. Володя, не те зараз покоління. І парк у такому місці що дітей самих туда не пустиш. Добре що скверик оновлюється, а коли зроблять площу то в центрі буде приємно погуляти.
Я тільки за що б виходити допомогати в ремонті площі, потім буде що вспомнити
Гена
21.03.2016 11:05
Дороги на Бабиній Горі не зроблять а площу роблять… з центру міста не видно що на околицях робиться… хай люди по болоті ходять їздять… цим керівникам наплювати на людей...
Галина
29.08.2016 22:20
Була площа, як площа, а теперь казна що. Люди добрі, чи нас хто питав- хочемо ми ті чорториї на площі, чи ні? Почали без нас, а тепер без нас ради дати не можете
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.