Громадське обговорення щодо перенесення САУ (самохідної артилерійської установки)

image

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення щодо перенесення САУ (самохідної артилерійської установки)

1. Організатор громадського обговорення:

Виконавчий комітет Ізяславської міської ради.

2. Питання, винесене на обговорення:

Про перенесення САУ (самохідної артилерійської установки) від будівлі костелу Св.Йосипа

3. Суб'єкт, що вніс пропозицію щодо перенесення САУ:

Релігійні громади міста

4. Строк проведення громадського обговорення (подання пропозицій):

З 28 квітня 2016 року до 28 червня 2016 року.

5. Поштова та електронна адреса для надання пропозицій, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення:

30300 м. Ізяслав вул. Незалежності, 43 Ізяславська міська рада

5-01-10, 4-21-36 електронна пошта: iz.mr@ukr.net

6. Форма громадського обговорення:

Вивчення громадської думки

7. Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Попко Наталія Анатоліївна, секретар міської ради

Цись Олександр Васильович, керуючий справами (секретар) виконкому

8. Подання пропозицій і зауважень за формою:

Прізвище,ім'я, по-батькові, адреса проживання: __________

Пропозиції з обґрунтуванням: ________________________

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Звіт за результатами вивчення громадської думки буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Ізяславської міської ради http://izyaslav.miskrada.org.ua у розділі «Новини» та тижневику «Партнер» не пізніше, ніж за два тижні після закінчення обговорення.

0
30.04.2016

39 коментарів

Олександр
30.04.2016 15:31
Давно було пора забрати.
Оля
30.04.2016 16:12
Ніж зайнятись більш важливішим питанням, то вони страдають фіг… ю… я особисто проти…
Олександр
30.04.2016 16:12
Кому він заважає!!!
Наташа
30.04.2016 16:13
Я також категорично проти. Краще б ті витрачені кошти на зняття танку пустили на збудування в якомусь мікрорайоні гарного дитячого майданчика.І користі від того буде більше… Здорового глузду нашій владі.
Інна
30.04.2016 23:40
Наташа, майданчик на Харчомаші нам якраз дуже потрібний. Бо торгівельний центр попередня влада звичайно розібрала, матеріал на що їм треба була пустили, а нашим дітям залишилась цегла і бур'яни.
оля
05.05.2016 11:48
Теперішня.
Ігор
30.04.2016 16:14
Куди і для чого? Хай би там і стояв…
Альона
30.04.2016 16:15
для чого???? луче ті гроші шо маєте потратити на перенесення витратіть на шось дійсно потрібне
Павлуха
30.04.2016 16:15
Пускай стоит просто можно покрасить… спасибо деду за победу.…
Татьяна
30.04.2016 16:16
Кому мешает? Конечно против!!! Миський ради скучно))
Irina
30.04.2016 18:55
Я проти, навіщо його переносити.
Олег
30.04.2016 19:36
Хто за це голосував? Хай люди голосують трогати його чи ні, а не п*ятеро чоловік за стопкою будудь обговорювати куда його переносити, без виборів ніхто не доторкнеться, не ваше не лізьте!
василь
30.04.2016 19:36
На цю жилізяку працював народ який не доїдав, важко працював.Це память перемоги народу перед злом, це горе народу, а ми його в кущі.Не було цього жиліза, не було сьогодення.Тоді і зараз воював рядовий солдат, а надавав допомогу народ. Стояв, стоїть і повинен стояти.
Виталий
30.04.2016 20:39
при чому тут міська рада? якби почитали хоть трохи шо там написано, то зрозуміли б шо суб'єкт який вніс пропозицію — релігійні громади міста
Наташа
30.04.2016 20:39
Без дозволу міської влади ніхто не дозволить цього зробити.
Sergey
30.04.2016 20:40
Вобще фіолетово, що він там є а що не має
Сергій
25.05.2017 09:46
Якби Ви знали що на перенесення має виділитись близко 100000. грн ви б так не думали.
Назар
30.04.2016 20:40
хай стоїть кому він мішає
Юлія
30.04.2016 22:38
Коли проходиш повз танк завжди згадуєш про Велику Вітчизняну Війну, це символ Великої Перемоги, я думаю не варто його переносити
Микола
01.05.2016 00:04
у скверик танка перенсти, там він католикам мішати не буде.
ще можна на новій площі там він шикарно впишеться))
Світлана
02.05.2016 08:21
Проти!!! Нехай собі стоїть, нікому він не заважає і дітям подобається на ного дивитись, розпитують, що це і тоді вже розповідається історія сама собою, як її знаєш. І це добре.
Сергій
02.05.2016 10:32
Конечно против!!! Нехай стоїть, нікому він не заважає.
Микола
02.05.2016 14:17
На місце ЛЕНІНА, туда треба ставити
Лариса
03.05.2016 11:18
До скверу Перемоги
Арамат
03.05.2016 21:15
А що, поляки верх взяли! Можливо іще будем підпорядковуватись індусам!!! Якщо ім не подобається, то хай їздять в Білогірський костел. Це велика память-символ Перемоги, немає чого його переносити.
Іван
03.05.2016 21:48
Я поважаю поляків, але вони напевно забули хто виключив печі в Освецимі.
Iра
06.05.2016 13:03
категорично проти, нехай танк залишаэться на мiсцi
микола
10.05.2016 08:41
Шановна міська рада! Невже у вас залишилась єдина проблема зняти САУ Робіть щось важливіше для жителів свого міста які з надією чогось кращого вибрали вас до влади А історію не нищіть нехай залишиться для майбутнього покоління
ЛУБІЄЦЬ ЗОЯ
17.05.2016 16:30
ПРОТИ ПРИБИРАННЯ ТАНКА ЦЕ Є СИМВОЛ ПЕРЕМОГИ!!! КРАЩЕ ЗРОБІТЬ МАЙДАНЧІК ДІТОЧКАМ НА ХАРЧЬОМАШІ… ЗАБРАЛИ ТОРГОВИЙ ЦЕНТР ЗАЛИШИЛИ СМІТНИК БУРЬЯНИ РОСТУТЬ ДІТИЧКИ ПОВЗ НЬОГО ХОДЯТЬ У ДИТЯЧІЙ САДОЧЬОК!!! ГАНЬБА!!!
Володимир
18.05.2016 23:34
Я звертаюсь до представників міської ради і релігійних організацій. Ви, як надумаєте висувати такі пропозиції, подумайте для початку. По перше, це- памятка міста, яка має історичне значення для міста. По друге це памятка історії, яка стоїть там більше чим Ви дехто проживає в місті і взагалі в цьому житті. По третє ніхто і близько не уявляє скільки коштів запотрібно для монтажу, демонтажу, перевезення САУ і побудови нового постаменту під неї. І останнє по всій Україні стоять памятники епохи ВВВ ніхто їх не чіпає, і врешті-решт ця САУ є одна з рідких яких ви можете побачити в світі і цим треба пишатися, а не ховати чи демонтувати її куди-небуть. Стояла там весь час і хай там стоїть
іван
19.05.2016 21:31
Підтримую Володимира, а САУ треба завести щоб проїхала по площі, розрівняла урни і стала знову на постамент.Це наша історія і память про військових які були в нашому місті.
Ірина
25.06.2016 19:02
Війну, звичайно, потрібно пам«ятати, бо і зараз маемо таку ж війну, але не потрібно з цієї бойової машини робити ідола. Ветеранів ми вшановуємо, парк Слави підтримується в чистоті, 9 травня святкуємо, а САУ потрібно було би перенести на інше місце. Не такі вже це великі кошти. Але тут коментарі з якимись незрозумілими аргументами — типу того, що це пам»ять про військових що в Заславі служили. Ну служили і що? Та багато хто з Заславських чоловіків десь служив. І ніяка це не історична пам«ятка міста, чипляєтесь за минуле. Он там в парку пам»ятні дошки з іменами загиблих — ось це треба пам«ятати і вшановувати. Ще Леніна тут згадали. може і ним треба було пишатись? САУ ТРЕБА ЗНЯТИ! Хочуть комуністи — хай тішаться своїм танком. Він там ні до чого. Спеціально зляли масло, щоби не можна було своїм ходом перевезти САУ. Тільки справжні ветерани там не кричать, а колишні військові, що по заграницям служили. І не стоіть та САУ там так вже й давно, в останні роки советів ії туда впихнули. УБРАТИ!
Сергій
25.05.2017 09:50
Якщо Ви вважаєте що 100000 грн на цей маразм не великі кошти то в нашому місті вагоміших проблем майбуть нема?
Сашко
01.07.2016 22:06
Я проти! Це пам'ять про Велику Перемогу, про ті славні часи, коли в Ізяславі перебували військові.
Як що в міськбюджеті з'явились кошти то краще за них зробити де кілька дитячих майданчиків.
ІВАН
04.07.2016 22:35
Мені прикро за нас, це горе народу, який був спроможній в злиднях здобути перемогу над ворогом, при цьому віддаючи отаннє. А ми, що зробили для цього? Знищуючи минуле, ми не будемо мати майбутнього. СХАМЕНІМОСЯ!!!
Олександр.
17.08.2016 13:45
Нiж знiмати i переносить САУ, то краще би вiдремонтували дороги ось хай на що подивиться мiська влада, а самохiдку не чепати.
Богдан
11.01.2017 01:21
тяня
28.01.2017 13:46
коли танка знімаєте то розбирайте сходи.ШО ВНАС НЕ МАЄ ВЕТЕРАНІВ
Анатолий
07.02.2017 18:59
Если люди помнят прошлое у них есть будущее.
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.