Дорогі браття і сетри! Христос воскрес!

image

Дорогі браття і сетри!
Христос воскрес!


З почуттям духовного захоплення знову зустрічаємо ми Пасху Христову. Радість у воскреслому Господі лунає в ці дні в усіх великодніх відправах і духовним торжеством наповнює наші серця. Нині Христос своїм Воскресінням переміг смерть і відкрив нам таїну життя вічного.
Святкувати паску-це означає всім серцем відчути і пізнати силу й велич Воскресіння Христового. Святкувати Пасху — це означає бути учасником Воскресіння Христового. Святкувати Пасху – це всім серцем і всіма помислами дякувати Богу за Його невимовний дар-дар Воскресіння, дар любові.
І не дивно, адже Воскресіння Христа – це непорушна опора, головна основа нашої віри. Своїм Воскресінням Христос показав істинність Свого Божества, правдивість Свого вчення, спаленність Своєї смерті, велич і силу благодатних дарів, даних заснованій Ним Церкві.
Великодня радість, радість Воскресіння, має бути в душі християнина завжди, але ця радість досягається ціною подвигу. Та путь, якою вела нас свята Церква до Пасхи Христової, є образ такого подвигу. В час Великого посту Церква закликала нас до покаяння у гріхах, до оновлення розуму і серця, повернення до свого Небесного Отця, в залишений нами Отчий дім. У дні Страсного тижня вона відкрила нам у хресних стражданнях і смерті безмірну любов Божу до грішної людини і тим самим нагадала нам, що людство може спатися тільки жертовною любов'ю. Радість воскресіння Христового є завершення і наслідок цього подвигу. Цю радість Божого світу, в навколишній природі, яка прокидається від зимового сну.
У ці пасхальні дні, в дні свята перемоги життя над смертю, сердечно вітаю вас, браття і сестри, з святом Пасхи Христової і молитовно бажаю, щоб Воскреслий Христос зміцнив благодаттю Божою наші душевні й тілесні сили і благословив усіх нас на добрі діла. Підносячи молитви до Господа нашого Ісуса Христа, Благаймо його, щоб він благословив нашу славну Україну, дарував нам мир і благоденство і визволив від ворога і супротивника, бо Йому належить честь і поклоніння на віки віків. Амінь.
Воістину Христос воскрес!


Благочинний Ізяславського округу УПЦ Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук.

0
08.04.2018

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.