«Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету»

image

«Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету»

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері. Цього року воно припало на 13 травня.

День матері – одне із найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що. День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

З нагоди відзначення Дня найдорожчої у житті кожної людини – матері сьогодні, 11 травня, в Ізяславській районній бібліотеці для дітей відбувся тематичний захід- день поетичного слова «Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету» за участю першачків Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня №6, д/с».

Ведучі повідали дітлахам про історію виникнення цього свята, а також нагадали, що наше життя починається від матері – найріднішої, найближчої нам людини. З любові до матері й батька бере свій початок й любов до рідного краю.

Діти, у свою чергу, продекламували вірші про найрідніших та найдорожчих людей — своїх мам.

По завершенню заходу усі учасники мали можливість ознайомитись із тематичною книжковою виставкою «Хай святиться ім'я твоє, мамо!».

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

0
13.05.2018

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.