Стоматологія

Чемпіоном стала «Горинь»

image

26 та 27 грудня фінішував чемпіонат району з футзалу серед дорослих. У суботу відбулися півфінальні ігри, а у неділю на вболівальників та гравців чекав фінал. Але про ці чотири поєдинки дещо згодом.

Ще на початку листопада відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та федерація футболу району для шанувальників однієї із найпопулярніших спортивних ігор організували проведення чемпіонату району з футзалу. Усі змагання проводились на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи у спортивному комплексі. Взяти участь у цьогорічному чемпіонаті виявили бажання 9 команд: «Агро-Інвест» с.Ліщани, «Камчатка» с.Теліжинці, «Борисів» с.Борисів, «Радошівка» с.Радошівка, «Кунів» с.Кунів, а також «Горинь», «Ветеран-Баварія», «Харчомаш» з Ізяслава та збірна команда ЗВК №58 та ІВК №31 «Зірка».

За розробленим календарем змагань, усі команди по колу зіграли між собою. А, так би мовити, у стадію плей-офф потрапляли лише чотири найсильніші. У першій частині змагань, кращих успіхів домоглися команди міста: «Харчомаш», «Горинь», «Зірка» та «Ветеран-Баварія», які минулими вихідними між собою виборювали звання найсильнішої футзальної команди 2015 року.

У суботу в півфінальних іграх у поєдинках зійшлися команди «Ветеран-Баварія» — Горинь та «Харчомаш» — «Зірка». Два поєдинки були досить захопливими та зібрали багато футбольних уболівальників. У першій грі перемогла молодість. Адже команді ветеранів зовсім нелегко було змагатись із молодими спортсменами і вони, все ж таки, продемонструвавши достойну гру, поступилися із рахунком 3:1. Другий поєдинок був досить із великою інтригою. Адже команда «Харчомаш» хоча і мала неабияку перевагу над футболістами «Зірки», але суперника досить часто від взяття воріт рятував голкіпер. Хоч як важко було переграти воротаря суперника та його захист, за 40 хвилин тричі футболісти команди «Харчомаш» змусили опонентів діставати м'яч із сітки.

Найзапеклішими та найвидовищнішими були фінальні ігри, які відбулись у неділю. Спочатку була гра за третє місце чемпіонату між командами «Зірка» — «Ветеран-Баварія». Перший тайм цього протистояння тривав у рівних умовах. Голи забивали обидві команди. Але другий — був переломним для ветеранів. Чи то вдалась взнаки втома, чи просто відвернулась фортуна, але після фінального свистка, перемогу святкували спортсмени «Зірки», які закріпили остаточний результат гри 4:2 та здобули почесне третє місце.

Чемпіонський поєдинок був найбільш видовищним. Багато вболівальників підтримували свої команди. Відразу на початку гри перевага була на боці «Харчомашу». Ще у перших 10 хвилин вони зуміли забити аж 2 м'ячі. Але до кінця першого тайму «Горинь» відіграла один гол. Увесь другий тайм проходив під натиском команди «Харчомаш», але м'яч просто не хотів влітати у ворота суперника, попадаючи то у перекладину, то у стійку воріт. У другій половині тайму, провівши гарну контратаку, футболісти «Горині» зуміли зрівняти рахунок, який і залишився до кінця гри – 2:2. Тому доля переможця вирішувалась у серії післяматчевих пенальті. Мабуть, як і усю гру, так і під час пенальті, удача була на боці «Горині». Гравці «Харчомашу» знову цілили у перекладину або у голкіпера, і від поразки їх не врятувала навіть блискуча гра їхнього воротаря, який двічі рятував команду. Отже, реалізувавши краще серію пенальті, команда «Горинь» стала чемпіоном, перемігши свого суперника з рахунком 5:4.

На завершення змагань, начальник сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук привітав усіх шанувальників футболу із завершенням чемпіонату району з футзалу, а також нагородив переможця та призерів змагань пам'ятними кубками і грамотами, бажаючи для кожної із команд нових перемог і звершень.