Благодійна акція по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця

image

Вже два роки поспіль в Україні триває антитерористична операція, а фактично – неоголошена гібридна війна. За цей період загинули тисячі наших співвітчизників. Мешканці та уродженці Ізяславщини з перших днів пішли добровольцями на захист нашої Батьківщини від окупантів і терористів. Вони воювали у найбільш «гарячих точках» на карті АТО і неодноразово доводили свою любов до України, захищаючи її незалежність і цілісність. На жаль, Ізяславщині довелось пізнати гіркоту втрати кращих наших синів.

Жертовний подвиг – віддати життя за Незалежність – не порівняти із жодними монументами, алеями чи пам'ятними дошками. Однак саме такі пам'ятки і монументи формують нашу національно-історичну пам'ять.

З метою вшанування пам'яті нашого земляка, учасника антитерористичної операції на сході України Олександра Олександровича Кушнірука оголошено благодійну акцію по збору коштів на виготовлення та встановлення бюста загиблого бійця.

Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» присвоєно ім´я нашого загиблого героя-земляка – учасника АТО Олександра Кушнірука. Даний бюст буде встановлено на території навчального закладу, в якому загиблийнавчався.

Кошти можна перераховувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

Рахунок № 26200000206550 в ТВБВ №10022/088 філія – Хмельницького обласного управління АТ «Ощадбанк»

Код ЄДРПОУ 09315357

МФО 315784

Призначення платежу на виготовлення та встановлення бюста учасника АТО підполковника Олександра Кушнірука.

0
23.03.2016

1 коментар

Олена
24.03.2016 02:23
Хочу дещо підредагувати у вашій статті про мого чоловіка. Він не був добровольцем, а був кадровим офіцером полку спеціального призначення. В зону АТО Олександр був направлений з посади начальника розвідки 28 механізованої бригади. Посмертно йому присвоєно звання підполковник.
Завантаження...
Ковані вироби
Склярня
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.